Kaski jeździeckie

Kaski jeździeckie jednonumeryczne i regulowane na obwodzie. Klasyczne i reprezentujące nową linię.

Kaski jeździeckie Jest 110 produktów.

Podkategorie

 • Kaski jeździeckie Casco
  Przez ponad 20 lat nazwa CASCO jest synonimem innowacyjności i wysokiej jakości. CASCO jest jednym z wiodących europejskich producentów kasków. Produkuje między innymi kaski jeździeckie. Casco to firma, która tworzy nowe, nieznane wcześniej rozwiązania. Posiada aktualnie dwa zakłady produkcyjne wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia do rozwoju i produkcji kasków oraz okularów, w których zatrudnia ponad 150 wykwalifikowanych pracowników. Firma CASCO Schutzhelme GmbH została założona w roku 1989. Jej siedziba została przeniesiona z Badenii-Wirtembergii do Saksonii w sierpniu 1995 roku. Bezpieczeństwo, funkcjonalność, wygoda i wzornictwo bezwzględnie charakteryzują wszystkie produkty CASCO dzięki wykorzystywaniu wszelkich uwag i sugestii ich użytkowników.
 • Kaski jeździeckie...

  Charles Owen to czołowa marka w branży jeździeckiej w Anglii, która zyskuje coraz większą renomę na całym świecie. Firma Charles Owen produkuje kaski jeździeckie od trzech pokoleń, Charles Owen założył ją w 1911 roku. Obecnie firmę prowadzi wnuk Charlesa Owena - Roy Burek. Stara się on kontynuować wszystkie cele i założenia swojego dziadka. Kaski Charles Owen spełniają wszystkie najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa - PAS015: 2011, VG1 01.040 2014-12 i ASTM F1163-15.

 • Kaski jeździeckie...

  Kaski niemieckiej firmy Covaliero. Polecane dla osób początkujących oraz dzieci.

 • Kaski jeździeckie Horka
  Kaski znanego w Europie producenta odzieży jeździeckiej, holenderskiej firmy Horka. Kaski z klasyczną linią oraz w wersji bardziej nowoczesnej. Holenderska rodzinna firma HORKA od ponad 60 lat zaopatruje miłośników jeździectwa na całym świecie w produkty wysokiej jakości. W tym czasie rodzina Horst zdobyła dużą wiedzę na temat projektowania, rozwoju i produkcji produktów związanych z jeździectwem. Przez lata HORKA stała się kompletnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu i odzieży jeździeckiej. Globalna wizja HORKA okazała się wielkim sukcesem. Firma rozwinęła ugruntowaną sieć na międzynarodowym rynku jeździeckim i zaopatruje sklepy z artykułami sportowymi oraz detalistów jeździeckich w ponad 60 krajach na całym świecie. Współpraca z organizacjami i profesjonalistami z różnych dyscyplin jeździeckich umożliwiło dzielenie się potrzebami i doświadczeniami podczas projektowania nowych wzorów. W 2018 roku HORKA została oficjalnym dostawcą i partnerem biznesowym Królewskiej Holenderskiej Federacji Jeździeckiej „KNHS”.
 • Kaski jeździeckie JABU

  Kaski jeździeckie znanej polskiej firmy JABU. Jednej z najstarszych firm w tej branży w Polsce. 

 • Kaski jeździeckie KED

  Kaski niemieckiej firmy KED. Nowoczesna linia dostosowana do obecnej mody jeździeckiej w Europie.

 • Kaski jeździeckie START

  Kaski jeździeckie dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych jeźdźców. Posiadają atesty europejskie.

 • Kaski jeździeckie York

  Kaski jeździeckie polskiej firmy York. Polecane dla dzieci, młodzieży oraz osób amatorsko uprawiających jeździectwo.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 110 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 110 elementów