DOLFOS HORSEMIX FLEX - 1.5 kg Zobacz większe

DOLFOS HORSEMIX FLEX - 1.5 kg

841

Nowy produkt

Dolfos Horsemix Flex to preparat wspomagający ochronę stawów oraz szeroko rozumianego aparatu ruch u koni. Opakowanie 1500g

Więcej szczegółów

Czas realizacji od 2 do 14 dni

372,00 zł brutto

Więcej informacji

Przeznaczenie
Ochrona chrząstki stawowej

Właściwości.
Kolagen jest niezbędnym składnikiem mazi stawowej, chrząstek, więzadeł i ścięgien, odpowiedzialnym za prawidłowe odżywienie stawu. Wpływa na sprężystość, elastyczność i regenerację ścięgien oraz gęstość kości. MSM (metylosulfonylometan) to organiczny związek siarki, niezbędnej do odbudowy stawów, ścięgien i więzadeł. Kwas hialuronowy jest podstawowym składnikiem mazi stawowej, zwiększa przenikanie substancji odżywczych do tkanek.
Witamina C bierze udział w syntezie kolagenu, potęguje działanie MSM. Substancje czynne, zawarte w ekstraktach z dzikiej róży i jeżówki purpurowej, wspierają funkcjonowanie aparatu ruchu, zwiększają ruchomość stawów. Składniki preparatu przyczyniają się również do poprawy stanu kopyt, skóry i sierści.

Wskazania.
- Ochrona stawów u źrebiąt, odsadów, koni sportowych, klaczy źrebnych
- Ochrona obciążonych stawów przy nadwadze, wysiłku fizycznym, wyścigach itp.
- Wsparcie przy zmianach zwyrodnieniowych w obrębie aparatu ruchu
- Sztywność stawów
- Okres rekonwalescencji


Zalecane stosowania.
1-2 miarki (25-50 g) na konia dziennie.

Opakowanie: 1500g

Dostępny również w opakowaniu o wadze 600g.

Produkt polski


O firmie:
Dolfos to w 100% polska firma, założona przez lekarzy weterynarii, tworząca kompleksową ofertę preparatów dla zwierząt towarzyszących. Istnieje na rynku od wielu lat, oferując najwyższej jakości produkty, opracowane przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii i technologów.
Miłość do zwierząt to pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Zwierzaki i ich dobre samopoczucie to priorytet firmy.

Produkty, które oferowane przez firmę Dolfos, wytwarzane są z bezpiecznych składników, o skuteczności potwierdzonej badaniami naukowymi, gwarantując ich maksymalne przyswajanie: witamin, makro- i mikroelementów w formach nieorganicznych i organicznych, aminokwasów, enzymów, naturalnych ekstraktów, probiotyków. Surowce, które przechodzą szczegółową weryfikację w naszym laboratorium, pozyskiwane są od renomowanych dostawców zarówno z Polski jak i całego świata.

Produkcja odbywa się w zakładach wyposażonych w nowoczesne linie produkcyjne, a profesjonalny personel czuwa nad jakością poprzez specjalistyczny system kontroli.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

DOLFOS HORSEMIX FLEX - 1.5 kg

DOLFOS HORSEMIX FLEX - 1.5 kg

Dolfos Horsemix Flex to preparat wspomagający ochronę stawów oraz szeroko rozumianego aparatu ruch u koni. Opakowanie 1500g

Produkty powiązane