DERKA STAJENNA MAGNETYCZNA TORPOL LIGHT MG Zobacz większe

DERKA STAJENNA MAGNETYCZNA TORPOL LIGHT MG

Nowy produkt

Derka magnetyczna dla koni z niezwykle wytrzymałej siatki, stosowanej w produktach militarnych. Wyposażona w system magnesów, wytwarzających pole magnetyczne, które, rozszerzając naczynia krwionośne, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu oraz regenerację tkanek po wysiłku. Redukuje bóle i obrzęki.

Więcej szczegółów

2 999,00 zł brutto

Więcej informacji

Derka magnetyczna dla koni z niezwykle wytrzymałej siatki, stosowanej w produktach militarnych. Wyposażona w system magnesów, wytwarzających pole magnetyczne, które, rozszerzając naczynia krwionośne, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu oraz regenerację tkanek po wysiłku. W naturalny sposób wyrównuje deficyt energetyczny, co pozwala na szybsze uruchomienie procesów regeneracyjnych organizmu. Redukuje bóle i obrzęki. Odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Idealna do całorocznego użytkowania, także, jako element derki warstwowej (System Sandwich). Łączy zalety derki magnetycznej z praktyczną ochroną przed kurzem i owadami.

INFORMACJE TECHNICZNE:
- materiał: siatka balistyczna 310g (100% poliester)
- magnesy: NMA, spiralne Bioflex® Mega Spiral o mocy ok. 1150 gaus/szt., wyjmowane – 22 szt.
- neodymowe biostymulatory magnetyczne NMB o mocy ok. 3650 gaus/szt., niewyjmowane – 24 szt.

Kolory: czarny.

Rozmiary standard: XS-XL

W specjalnych kieszeniach neodymowe aktywatory magnetyczne NMA Bioflex®, umiejscowione wzdłuż linii grzbietu, na łopatkach i zadzie (wyjmowane).
Derki z solidnym, regulowanym zapięciem z przodu (karabińczyki); pasy pod brzuch i nogi.
Rozcięcia na łopatkach i osłona na ogon.
Kaptury dopasowane do derek, mocowane i zapinane rzepem. Aktywatory NMA Bioflex®, umiejscowione w kieszeniach, wzdłuż linii szyi.

Wzór zastrzeżony, podlega ochronie prawnej na terenie Unii Europejskiej; nr wzoru: 002708081-0002

Termin realizacji zamówienia: od 7 do 14 dni

Sposób mierzenia:
Aby dobrze dobrać rozmiar derki, najlepiej dokładnie zmierzyć konia.
Wymiar A - od środkowej części klatki piersiowej do ogona. 
Wymiar B - to długość mierzona od kłębu do nasady ogona.

Rozmiary:

O producencie:

Firma działa na polskim rynku od 1987 roku. W branży tekstylnej jest obecna od 1994 roku. Firma Torpol to przede wszystkim profesjonalny, kompetentny zespół wspaniałych ludzi. W realizacji nowych projektów służy nowoczesna, doskonale wyposażona szwalnia, hafciarnia oraz zaplecze magazynowo - logistyczne.

Działalność firmy Torpol doceniła Kapituła Programu Polish Product przyznaniem tytułu Firma Roku 2008 i 2010. Te zaszczytne wyróżnienia otrzymali w kategorii najlepsza firma o polskim rodowodzie.

Rok 2010 przyniósł im kolejne wyróżnienie: statuetkę Polish Exclusive w kategorii ekskluzywna polska marka.

Firma Torpol to obecnie producent artykułów do jazdy konnej na najwyższym światowym poziomie, bijący na głowę wiele europejskich firm. 


Właściwości produktów magnetycznych:
Wszystkie magnesy zastosowane w produktach Magnetic Field Therapy by Torpol® poprzez aktywację naturalnych sił organizmu pobudzają procesy regeneracyjne. Zwiększają metabolizm komórek, a działanie pola magnetycznego wspomaga dynamikę wymiany jonowej. Regulują krążenie krwi i poprawiają przemianę materii. Komórki organizmu zaopatrzone zostają w zwiększoną ilość tlenu, dzięki czemu toksyny wydalane są szybciej z organizmu. W efekcie przyspieszeniu ulegają procesy regeneracyjne i rekonwalescencja.
Produkty Magnetic Field Therapy by Torpol® mogą być z powodzeniem używane jako środek wspomagający w trakcie stosowania różnych metod terapii naturalnej (akupunktura, chiroterapia, masaż).

Badania:
Derki i ochraniacze Magnetic Field Therapy by Torpol® poddane zostały testom w klinice XL-vet we Wrocławiu. Badania przeprowadzono na koniach, u których stwierdzono bolesność grzbietu. Wszystkie zwierzęta wcześniej leczono farmakologicznie. Zarówno w trakcie rehabilitacji, jak i po jej zakończeniu, badanym koniom zakładano derki magnetyczne Magnetic Field Therapy by Torpol®. Leczone konie kontrolowano w oparciu o wiele kryteriów w 1, 4 i 6 miesiącu po zastosowaniu kuracji. Wyniki wskazują, iż derki Magnetic Field Therapy by Torpol® pozytywnie wpływają na proces leczenia oraz rehabilitację w zespołach bólowych mięśni grzbietu. Są doskonałe w leczeniu zwyrodnień u koni starszych, w znaczący sposób poprawiając ich witalność.

Więcej informacji o zastosowaniu terapii magnetycznej na stronie: 

PRODUKTY MAGNETYCZNE DLA KONI

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

DERKA STAJENNA MAGNETYCZNA TORPOL LIGHT MG

DERKA STAJENNA MAGNETYCZNA TORPOL LIGHT MG

Derka magnetyczna dla koni z niezwykle wytrzymałej siatki, stosowanej w produktach militarnych. Wyposażona w system magnesów, wytwarzających pole magnetyczne, które, rozszerzając naczynia krwionośne, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu oraz regenerację tkanek po wysiłku. Redukuje bóle i obrzęki.