FARNAM ENDURE • 946 ml

444

Nowy produkt

Znakomity spray przeciwko muchom i owadom. HIT NA POLSKIM RYNKU! ODPORNY NA POT! Repelent zawiera pyretrynę i cypermetrynę. Pozostaje na sierści i skutecznie działa nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych (deszcz, duża wilgoć). Jednorazowe zastosowanie gwarantuje skuteczną ochronę nawet przez dwa tygodnie!

Więcej szczegółów

11 Przedmioty

W magazynie

225,00 zł brutto

Więcej informacji

Znakomity spray przeciwko muchom i owadom. HIT NA POLSKIM RYNKU! ODPORNY NA POT!

- Repelent zawiera pyretrynę i cypermetrynę.
- Pozostaje na sierści i skutecznie działa nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych (deszcz, duża wilgoć).
- Jednorazowe zastosowanie gwarantuje skuteczną ochronę nawet przez dwa tygodnie!
- ODPORNY NA POT - zawiera specjalną formułę RepeLock, która przenika sierść konia, dzięki czemu preparat nie zostaje wydalony z potem.
- Endure chroni przed muchami oraz innymi owadami.

Stosowanie:
Wstrząsnąć przed użyciem. Wyczyścić konia przed stosowaniem. Można stosować bezpośrednio za pomocą rozpylacza lub pośrednio, przez nasączenie produktem szmatki. Na głowę konia produkt należy zawsze nakładać za pomocą szmatki. Produkt rozpylać równocześnie ze szczotkowaniem pod włos. Czynność powtarzać początkowo co 5-7 dni, a następnie co 10-14 dni. Dodatkowo stosować po myciu konia lub po silnym deszczu.

Problem owadów w okresie letnim zawsze spędza właścicielom koni sen z powiek. Endure i Tri-Tec są bezsprzecznie najlepiej sprzedającym się produktami w naszym sklepie. Efektywność i wydajność to cechy, które wyróżniają Tri-Tec i Endure na rynku!

Endure jest jednym z nielicznych sprayów przeciwko owadom dla koni, który zawiera pyretrynę i cypermetrynę. Do chwili obecnej na polskim rynku można było zakupić preparaty z tymi substancjami przeznaczone jedynie dla psów. Sprawdzały się one znakomicie!

Pyretryna i cypermetryna to syntetyczne pyretroidy, czyli chemiczne związki działające zabójczo na organizmy niższe. Preparaty z pyretryną mają działanie odstraszająco-zabójcze na owady i pajęczaki (pchły, kleszcze, komary, meszki). Przy stężeniu 45% tylko 10 ml preparatu wystarcza do zabezpieczenia przed owadami dorosłego konia na 14 dni. Perytryna jest bezpieczna u koni powyżej 12 tygodnia życia.

Endure zawiera jeszcze dodatkowo cypermetrynę (młodsza "siostra" permetryny), która działa zarówno odstraszająco (z rewelacyjnymi skutkami), a w wyższych dawkach, również zabójczo (w tym m.in. na kleszcze). Aby osiągnąć ten efekt musi być podana dawka 8-10 mg substancji czynnej na kilogram masy ciała konia.

Endure jest nie tylko efektywny. Do głównych zalet zalicza się także jego wydajność.

Butelka o pojemności 950 ml może wystarczyć nawet na 100 dni.

Przy właściwym stosowaniu Endure działa skutecznie nawet do 10-14 dni po zaaplikowaniu! Ponadto spray jest bardzo cichy, dzięki czemu znakomicie sprawdza się w przypadku stosowania u płochliwych koni. A to niewątpliwy atut!

Opakowanie: pojemnik o pojemności 946 ml ze spryskiwaczem

Waga opakowania: 1.25 kg

UWAGA! Tylko do użytku zewnętrznego!

Nie zawiera niedozwolonych substancji (Certyfikat NDS - No Doping Substances)

Weterynaryjny numer identyfikacyjny αPL2403090p 

O firmie:
Firma Farnam powstała w 1946 r., w amerykańskim Phoenix (stan Arizona) i w ciągu prawie 65-letniego istnienia wyrosła na jedną z najbardziej znanych na świecie firm w branży wyrobów dla zwierząt.
Kategoria produktów dla koni zdobyła nawet taką popularność, że Farnam® został NUMEREM 1 na amerykańskim rynku.
W chwili obecnej produkty Farnam® są sprzedawane w ponad 50 krajach świata.
Farnam® jest partnerem najważniejszych organizacji sportowych i stowarzyszeń hodowców.
Wszystkie produkty marki Farnam są regularnie badane na obecność zakazanych substancji, i pewne jest to, że nie zawierają środków dopingujących.

Produkty firmy Farnam przeznaczone są zarówno dla koni rekreacyjnych, jak i sportowych. W ofercie znajdują się m.in.:
- repelenty
- suplementy paszowe
- środki do pielęgnacji nóg i kopyt
- środki do pielęgnacji sprzętu jeździeckiego
- wyroby pielęgnacyjne
- środki lecznicze

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

FARNAM ENDURE • 946 ml

FARNAM ENDURE • 946 ml

Znakomity spray przeciwko muchom i owadom. HIT NA POLSKIM RYNKU! ODPORNY NA POT! Repelent zawiera pyretrynę i cypermetrynę. Pozostaje na sierści i skutecznie działa nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych (deszcz, duża wilgoć). Jednorazowe zastosowanie gwarantuje skuteczną ochronę nawet przez dwa tygodnie!

Produkty powiązane