NAKŁADKA NA SIODŁO WESTERN Z FUTER MEDYCZNYCH - CHRIST 6020 LARAMIE

Nowy produkt

Futerko na siodło western - model Christ Laramie. W jeździe sportowej i rekreacyjnej - ciepło i komfort. Optymalnie skrojone i zeszyte specjalną techniką - idealnie pasuje do siodła. Nr kat. 6020

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

620,00 zł brutto

Więcej informacji

Futerko na siodło western - model Laramie 
W jeździe sportowej i rekreacyjnej - ciepło i komfort.
Optymalnie skrojone i zeszyte specjalną techniką - idealnie pasuje do siodła.

Nakładka na siodło western z prawdziwej wełny merynosów wykonana przez firmę Christ, jest bardzo miękka i łatwa do zamocowania, mocno trzyma się siodła.
Idealna do wszystkich typów siodeł zachodnich.
Bez irytujących szwów: najlepsza na rynku!
Z prawdziwej skóry jagnięcej, nadającej się do prania w temperaturze do 30 °, nadającej się do użytku przez cały rok, ponieważ jest termoregulatorem i oddycha; antypoślizgowa, wyposażona w mocowania zabezpieczające, doskonale zapobiega powstawaniu siniaków i otarć jeźdźca, stymuluje krążenie.
Produkt został poddany obróbce odkażającej, aby zapobiec namnażaniu się bakterii.

Kolor futra:

02 - naturalny (standardowy)

04 - antracyt

06 - czarny

07 - brązowy

Rozmiary: WB (warmblut)

Pasuje do siodeł western o rozmiarach: 15", 16" i 17".

Nr katalogowy 6020

Producent: Christlammfelle Niemcy

Firma Christ to jeden z najlepszych producentów wyrobów z futer medycznych w Europie. Ich wyroby można znaleźć w najlepszych sklepach Europy, Kanady, USA i Rosji. Skóry owcze wyprodukowane w celach medycznych znalazły zastosowanie w produkcji sprzętu jeździeckiego. Posiadają właściwości przeciwpotowe, przeciwodleżynowe i antyalergiczne. Długi włos zapewnia stały dostęp powietrza. Można je prać ręcznie w temp. 30 st. C w płynie do prania wełny.

Skóry wykorzystywane do produkcji pochodzą z południa Chile, Argentyny i Australii. Gdy zwierzęta są trzymane wyłącznie na zewnątrz, powstaje szczególnie gęste, długowłose i milutkie, miękkie futro. Specjaliści starannie dobierają surowe skóry i gwarantują zachowanie najwyższych standardów na wszystkich etapach produkcji. Dzięki temu futra przetwarzane są wysokiej jakości i bez zapachu. Są zwykle ścinane, aby uzyskać idealną amortyzację i miękkość.

Żółtawy kolor futer WERNER CHRIST to efekt opalania medycznego. W firmowej garbarni używane są wyłącznie produkty z certyfikatami UE. Do bezproblemowego ekologicznie garbnika „Relugan”, pozyskiwanego z owoców „Tary” z Peru, dodawany jest również garbnik roślinny. Dzięki tej unikalnej metodzie garbowania futra jagnięce są wyjątkowo przyjazne dla skóry i łatwe do prania.

Można je prać ręcznie w temp. 30 st. C w płynie do prania wełny.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

NAKŁADKA NA SIODŁO WESTERN Z FUTER MEDYCZNYCH - CHRIST 6020 LARAMIE

NAKŁADKA NA SIODŁO WESTERN Z FUTER MEDYCZNYCH - CHRIST 6020 LARAMIE

Futerko na siodło western - model Christ Laramie. W jeździe sportowej i rekreacyjnej - ciepło i komfort. Optymalnie skrojone i zeszyte specjalną techniką - idealnie pasuje do siodła. Nr kat. 6020

Produkty powiązane