OVER HORSE CALCI CAVALO - opakowanie 1000 ml Zobacz większe

OVER HORSE CALCI CAVALO - opakowanie 1000 ml

2027

Nowy produkt

Preparat Calci Cavalo dostarcza wysoko przyswajalnego wapnia, którego wchłanianie jest wspomagane przez witaminę D3. CALCI Cavalo dostarcza także fosfor i magnez, gdyż zaburzenia gospodarki wapniowej często wiążą się z hipofosfatemią i hipomagnezemią.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

W magazynie

165,00 zł brutto

Więcej informacji

Mieszanka paszowa uzupełniająca dla koni.

CALCI Cavalo jest preparatem wapniowym, który zmniejsza ryzyko wystąpienia niedoborów wapnia u klaczy karmiących i źrebiąt po odsadzeniu.

Preparat dostarcza wysoko przyswajalnego wapnia, którego
wchłanianie jest wspomagane przez wit. D3. CALCI Cavalo
dostarcza także fosfor i magnez, gdyż zaburzenia gospodarki
wapniowej często wiążą się z hipofosfatemią i hipomagnezemią.

Preparat pozwala na utrzymanie prawidłowego poziomu wapnia, a co za tym idzie wspomaga rozwój zdrowych i mocnych kości u młodych koni. Wspomaga działanie układu nerwowego, zmniejsza ryzyko pojawienia się powikłań spowodowanych
niedoborami wapnia u klaczy karmiących.

Preparat szczególnie polecany dla klaczy karmiących i źrebiąt po odsadzeniu.

Skład:
Gliceryna, chlorek wapnia, glikol propylenowy, chlorek magnezu, fosforan dwuamonowy bezwodny, laktoza.

Dodatki (w 1 kg):
Dodatki dietetyczne, 3a: kwas nikotynowy (niacyna) 15 g, pantotenian wapnia 10 g, witamina E (3a700) 2500 mg, witamina D3 (3a670a) 2500IU, kwas pantotenowy 190 mg, witamina B1 180 mg, witamina B6 (3a831) 170 mg, witamina B2 165 mg, witamina B12 600 μg, 3b: kobalt (Co; siarczan kobaltu, siedmiowodny; E 3) 105 mg; dodatki technologiczne,
1a: uwodniony cytrynian trisodowy (E 331) 75 mg, kwas mlekowy (E 270) 20 mg; dodatki sensoryczne, 2a: żółcień pomarańczowa (E 110), 2b: mieszanka substancji aromatyzujących.

Składniki analityczne i poziomy:
Białko surowe 0%, włókno surowe 0%, oleje i tłuszcze surowe 0%, popiół surowy 6,3%, sód 0%, wapń 0,5%, fosfor 0,025%, magnez 0,5%.

Ogólna zawartość wapnia: 5,21%.
Źródła wapnia wraz z określeniem jego zawartości: chlorek wapnia 15%, pantotenian wapnia 1%.

Instrukcja prawidłowego stosowania:
Klacze po wyźrebieniu: 50 ml dziennie na pasze przez cały okres laktacji i 1 miesiąc po jego zakończeniu.

W przypadku zalegania poporodowego klaczy podać tuż przed porodem i 24 godziny po porodzie 200 ml.
Źrebięta: codziennie po odstawieniu od mleka matki do całkowitego skostnienia szkieletu (koniec wzrostu) 50 ml/500 kg m.c.

Przed zastosowaniem preparatu lub przed przedłużeniem okresu stosowania należy zasięgnąć opinii lekarza weterynarii.

Dostępne opakowanie: 1000 ml

Jedna aplikacja pompki: 5 ml

Producent: Over-Horse

Dział OVER HORSE powstał w 2013 roku i należy do polskiej firmy OVER GROUP, która od ponad 12 lat służy swoim doświadczeniem i wiedzą hodowcom różnych gatunków zwierząt.

W swojej pracy opieramy się na prastarej wiedzy czerpanej z matki natury, ale idąc z duchem czasu korzystamy również z nowoczesnych technologii, które wspomagają działanie naszych preparatów.
Preparaty Over-Horse oparte są gównie na bazie naturalnych składników, takich jak wyciągi z ziół, witaminy czy minerały.
Dzięki doskonale dopracowanym recepturom wyróżniają się one, skutecznością w działaniu i pełnią bezpieczeństwa dla Państwa koni.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

OVER HORSE CALCI CAVALO - opakowanie 1000 ml

OVER HORSE CALCI CAVALO - opakowanie 1000 ml

Preparat Calci Cavalo dostarcza wysoko przyswajalnego wapnia, którego wchłanianie jest wspomagane przez witaminę D3. CALCI Cavalo dostarcza także fosfor i magnez, gdyż zaburzenia gospodarki wapniowej często wiążą się z hipofosfatemią i hipomagnezemią.

Produkty powiązane