HORSE AGILITY - ELIZA FILIPIAK

974

Nowy produkt

"Horse Sgility" Poradnik przyjaznego przywódcy" Elizy Filipiak to to pierwsza i jak na razie jedyna polskojęzyczna pozycja na temat tej wschodzącej aktywności z końmi.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

W magazynie

74,90 zł brutto

Więcej informacji

HORSE AGILITY to dość młoda dyscyplina sportowa, a także (a może przede wszystkim) forma rekreacji z końmi, treningu dla koni i ludzi, metoda porozumienia się międzygatunkowego, nauka przez zabawę i budowanie pewności siebie (u obu gatunków), doskonałe urozmaicenie treningów dla jeźdźców i koni uprawiających inne dyscypliny jeździeckie sportowo lub rekreacyjnie.

Polega ona na pokonywaniu przez konia, początkowo prowadzonego na LUŹNEJ linie, a następnie będącego na wolności, na prośbę osoby go prowadzącej, różnych przeszkód i utrudnień.

Jest to aktywność dla koni i ludzi w każdym wieku.

O autorce:
Nazywam się Eliza Filipiak. Jestem biologiem z wykształcenia, a przyrodnikiem z zamiłowania. Jestem instruktorem jazdy konnej oraz hipoterapeutą, a do tego obecnie właścicielem dwóch niesamowitych koni, które co dzień nie przestają mnie zaskakiwać. Konie interesowały mnie od zawsze i przez ostatnie 30 lat od kiedy pozwoliły mi (no może nie wszystkie) zasiąść na swoim grzebiecie przeszłam z nimi wydaje mi się ciekawą drogę – od rekreacyjnej nauki w najróżniejszych miejscach, prowadzenia hipoterapii i zajęć z jazdy konnej jako instruktor, udziału i organizacji rajdów konnych, udziału w zawodach towarzyskich i regionalnych (najpierw tradycyjnych, teraz najchętniej bezogłowiowych), treningów i spotkań z doskonałymi jeźdźcami i trenerami koni (i ludzi), po syntezę tego wszystkiego w osobiste podejście do koni. Chciałabym dzięki moim doświadczeniom pokazać możliwie największej liczbie zainteresowanych osób, jak konie potrafią współpracować i jak łatwo jest do tego doprowadzić. Od kiedy zajęłam się HORSE AGILITY widzę, że jest to najlepsza droga do tego celu!

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

HORSE AGILITY - ELIZA FILIPIAK

HORSE AGILITY - ELIZA FILIPIAK

"Horse Sgility" Poradnik przyjaznego przywódcy" Elizy Filipiak to to pierwsza i jak na razie jedyna polskojęzyczna pozycja na temat tej wschodzącej aktywności z końmi.