KASK JEŹDZIECKI HORKA SPARROW

Nowy produkt

Elegancki i ponadczasowy jeździecki kask ochronny do jazdy konnej oferowany przez holenderską firmę Horka. Model Sparrow.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

W magazynie

649,00 zł brutto

Więcej informacji

Elegancki i ponadczasowy jeździecki kask ochronny do jazdy konnej oferowany przez holenderską firmę Horka.

Model Sparrow.

Posiada wywietrzniki zapewniające przewiewność, 4-punktowe zapięcie i regulację obwodu z tyłu, a także wyjmowaną wkładkę, ułatwiającą utrzymanie higieny wewnątrz kasku.

Wyposażony w system Coolmax.

Dostępny w kolorach czarnym i niebieskim, z różnymi wariacjami kolorystycznymi ramki.

Kask posiada połyskliwą wstawkę typu CARPET przez środek kasku.

Wzór 1 - czarny matowy - Nr katalogowy: 110250

Wzór 2 - czarny z błyszczącym wykończeniem - Nr katalogowy: 110200

Dostępny w 4 rozmiarach :
XS/S 51-55 cm
S/M 55-57 cm
M/L 57-59 cm
L/XL 59-61 cm

Posiada certyfikat bezpieczeństwa VG1 01.040.2014-12

Od ponad 60 lat holenderska rodzinna firma HORKA zaopatruje miłośników jeździectwa na całym świecie w produkty wysokiej jakości.
W tym czasie rodzina Horst zdobyła dużą wiedzę na temat projektowania, rozwoju i produkcji produktów związanych z jeździectwem. Przez lata HORKA stała się kompletnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu i odzieży jeździeckiej.
Globalna wizja HORKA okazała się wielkim sukcesem.
Firma rozwinęła ugruntowaną sieć na międzynarodowym rynku jeździeckim i zaopatruje sklepy z artykułami sportowymi oraz detalistów jeździeckich w ponad 60 krajach na całym świecie.
Współpraca z organizacjami i profesjonalistami z różnych dyscyplin jeździeckich umożliwiło dzielenie się potrzebami i doświadczeniami podczas projektowania nowych wzorów.
W 2018 roku HORKA została oficjalnym dostawcą i partnerem biznesowym Królewskiej Holenderskiej Federacji Jeździeckiej „KNHS”.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

KASK JEŹDZIECKI HORKA SPARROW

KASK JEŹDZIECKI HORKA SPARROW

Elegancki i ponadczasowy jeździecki kask ochronny do jazdy konnej oferowany przez holenderską firmę Horka. Model Sparrow.

Produkty powiązane