FARRIERS FORMULA - SPECJALISTYCZNY SUPLEMENT WZMACNIAJACY KOPYTA - opakowanie 5kg Zobacz większe

LIFE DATA FARRIERS FORMULA - opakowanie 5 kg

Nowy produkt

Farriers formula Double Concentrate wspomaga prawidłowy przyrost zdrowego rogu kopytowego. Jest niezastąpiony w budowie silnej tkanki łącznej białek. Polepsza także stan sierści. Polecany przez lekarzy weterynarii i podkuwaczy.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

W magazynie

425,00 zł brutto

Więcej informacji

Połącz Farrier’s Formula Double Concentrate z Life Data Hoof Disinfectant aby uzyskać optymalną kombinację chroniącą.

Po co wydawać pieniądze jedynie na przyrost nowego kopyta, jeśli w tym samym czasie pozwalamy je niszczyć mikrobom od zewnątrz?
Chroń pieniądze które wydałeś na suplement! Atakuj problem zarówno od wewnątrz jak i zewnątrz, stosując Farrier’s Formula® Double Concentrate aby zapewnić wspomaganie żywieniowe dla zdrowej struktury kopyt oraz nakładając Life Data Hoof Disinfectant który wnikając głęboko w ściany kopyta zabija mikroby.

Połączenie właściwego odżywiania z efektywnym środkiem dezynfekującym zapewnia zdrowy przyrost kopyta oraz eliminuje głęboko ukryte mikroby niszczące kopyto od zewnątrz.
Farrier’s Formula® Double Concentrate wspomaga odżywczo konie w budowie silnej tkanki łącznej białek, podczas gdy Life Data Hoof Disinfectant™ chroni obecną ścianę kopyta oraz nowy przyrost od dalszej inwazji mikrobów.
Ta optymalna kombinacja chroniąca kopyta jest przeznaczona do rozwiązywania zróżnicowanych problemów kopyt, związanych zarówno z żywieniem jak i inwazją mikroorganizmów.
Mikroorganizmy atakujące kopyta są rozpowszechnione w środowisku. Badania wykazały, że bakterie rozwijając się w puszce kopytowej tworzą mikroskopijne „dziury”
w ściance kopyta. Te „dziury” są świetnym miejscem dla rozwoju grzybów, które coraz bardziej niszczą kopyto.

Life Data Hoof Disinfectant™ zabija bakterie i grzyby na powierzchni kopyta oraz podeszwy. Przenika głęboko w puszkę kopytową zabijając bakterie i grzyby beztlenowe
głęboko w tkance. Aktywnym składnikiem w Life Data Hoof Disinfectant™ jest jodyna organiczna, która jest dostarczana do tkanki dzięki głęboko penetrującej bazie z olejku z drzewa herbacianego. Preparat ten nie jest żrący i nie drażni tkanek, jak często inne tego typu środki dostępne na rynku.
Kopyto, strzałka i podeszwa są zbudowane z tkanki łącznej podobnej do tej, z której zbudowana jest nasza skóra i włosy. Dobra zasada której należy przestrzegać
brzmi: Nie nakładaj na kopyta swojego konia preparatu, którego byś nie nałożył na własną skórę!
Korzystanie z usług dobrego podkuwacza oraz lekarza weterynarii jest bardzo ważne dla właściwej ochrony kopyt. Powinni oni zawsze uczestniczyć w rozwiązywaniu przewlekłych lub ostrych problemów związanych z kopytami.

Kucie konia powinno się odbywać co najmniej raz na 8 tygodni (bez względu na stan kopyt, stopień przyrostu rogu czy rodzaj pracy). Nadmierny nieprzycięty przyrost zmienia równowagę kopyta, a co za tym idzie zaburza motorykę ruchu, obniża komfort konia i jego osiągi oraz może prowadzić do trwałych uszkodzeń strukturalnych, a w szczególnych przypadkach kalectwa.

Preparat ma gwarantowaną skuteczność, potwierdzoną przez wielu kowali.

Dawkowanie:
Waga konia 225kg - dawka dzienna - 1/4 miarki (42,5g)
Waga konia 450kg - dawka dzienna - 1/2 miarki (85g)
Waga konia 675kg - dawka dzienna - 3/4 miarki (128g)
Waga konia 900kg - dawka dzienna - 1 miarka (170g)

Producent: Life Data Labs, Inc USA

Opakowanie: 5kg

Termin realizacji zamówienia: od 4 do 7 dni.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

LIFE DATA FARRIERS FORMULA - opakowanie 5 kg

LIFE DATA FARRIERS FORMULA - opakowanie 5 kg

Farriers formula Double Concentrate wspomaga prawidłowy przyrost zdrowego rogu kopytowego. Jest niezastąpiony w budowie silnej tkanki łącznej białek. Polepsza także stan sierści. Polecany przez lekarzy weterynarii i podkuwaczy.