POMEL PUŁAPKA ŚWIETLNA NA OWADY I-DEAL 003 IP 65 - nr kat. 14-03-17 ZASIĘG DO 400m2 Zobacz większe

POMEL PUŁAPKA ŚWIETLNA NA OWADY I-DEAL 003 IP 65 - nr kat. 14-03-17 ZASIĘG DO 400m2

1123

Nowy produkt

Pułapka lepowa Pomel I-DEAL 003 to lampa o zasięgu działania 400 m2.  posiadająca poziom ochrony IP65. Lampa owadobójcza przeznaczona do przemysłu spożywczego, magazynów i dużych hal przemysłowych.

Więcej szczegółów

Czas realizacji do 7 dni

1 395,00 zł brutto

Więcej informacji

Lampa owadobójcza I-DEAL-003 o największym zasięgu (400m2) przeznaczona jest do przemysłu spożywczego, magazynów i dużych hal przemysłowych.

Jednostka wyposażona w system aktywnego wabienia owadów, który składa się z kombinacji 4 ofoliowanych świetlówek aktynicznych UVA oraz wkładów klejowych w kolorze żółtym lub czarnym. Nowej generacji świetlówki UVA posiadają ok. 85 % większą skuteczność niż dotychczas stosowane i jednocześnie zapewniają oszczędności w zużyciu energii elektrycznej (ok. 70kW /rok /urządzenie).

I-DEAL 003 oferuje najwyższy stopień ochrony IP65 zalecany do pomieszczeń o wysokiej wilgotności. Wszystkie świetlówki są zabezpieczone specjalną folią przeciw rozpryskową w zakresie ochrony przed odłamkami szkła. Można ją zamontować na ścianie, pod sufitem (zestaw montażowy w komplecie z lampą) lub postawić (nóżki można dokupić oddzielnie).

UWAGA!
Lampa oferowana jest z przewodem bez wtyczki. Podłączać tylko do puszki / gniazda o IP65 bądź wyższym.

Dane techniczne:
Waga: 7.5 kg
Wymiary (wys./szer./dług.): 65 x 48 x 17 cm
Stopień ochrony IP: IP 65
Napięcie zasilania: 230V/50 Hz
Siatka rażąca: Nie
Świetlówka foliowana: Tak
Napięcie rażące: n/d
Moc świetlówek: 72 W
Ilość źródeł światła: 4x18
Zasięg wabienia: 400 m2

Nr kat. 14-03-17

Produkt polski.

Termin realizacji: od 4 do 14 dni roboczych

O firmie:
Firma POMEL Sp. z o. o. to wiodący producent lamp owadobójczych z ponad 25 letnią tradycją. Od 1989 roku produkuje lampy owadobójcze, zaopatrując Klientów w kraju i za granicą.

Oferta firmy Pomel to ogromny wybór produktów, zdolnych poradzić sobie nawet z całą chmarą much i komarów. Lampa na owady to urządzenie wykorzystujące działanie świetlówek lub specjalnych lepów. Nie wydzielają chemikaliów czy dymu, pracując w pełni poprzez emisję ultrafioletu na odpowiednim poziomie oraz wykorzystanie fal elektromagnetycznych. Lampy owadobójcze są całkowicie bezpieczne dla ludzi, a jednocześnie eliminują różne insekty, pozwalając na zachowanie higieny w pomieszczeniu, jednocześnie pozostając bardzo prostą w obsłudze i niezwykle skuteczną.

W asortymencie firmy Pomel można znaleźć zarówno lampy owadobójcze rażące, wyróżniające się wydajnością, jak i takie lampy, które poza skutecznym usuwaniem much i komarów muszą mieć jeszcze znaczne walory estetyczne, dzięki czemu wyglądają niepozornie i pasują do wystroju wnętrza.

Procesy realizowane w firmie POMEL Sp. z o.o. udokumentowane są przez wdrożony zintegrowany system zarządzania zgodny z ISO 9001, ISO/TS 16949 i ISO 14001, a ich doskonalenie nakierowane jest na zapobieganiu wadom i marnotrawstwu.

Co to jest stopień ochrony IP?
Stopień ochrony IP jest parametrem opisującym sposób wykonania obudowy urządzeń elektrycznych. Oznaczenie IP informuje o zapewnionej przez obudowę odporności na wpływy środowiska oraz ochronie przed dostępem do jej wnętrza. Szczegóły dotyczące tego zagadnienia można znaleźć w normie PN-EN 60529:2.

Wartości stopnia ochrony IP
Najczęściej stosowane klasyfikacje stopnia ochrony IP w pułapkach przeciw owadom:
IP21: Odporny na krople wody spadające pionowo (z kondensacji)
IP23: Odporny na spadające strugi wody
IP44: Odporny na rozbryzgującą się wodę (nadaje się nad prysznic lub wannę)
IP54: Odporny na krople padające pod dowolny kątem ze wszystkich stron (deszcz) i pyłoszczelny
IP65: Odporny na strumień wody z dowolnego kierunku

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

POMEL PUŁAPKA ŚWIETLNA NA OWADY I-DEAL 003 IP 65 - nr kat. 14-03-17 ZASIĘG DO 400m2

POMEL PUŁAPKA ŚWIETLNA NA OWADY I-DEAL 003 IP 65 - nr kat. 14-03-17 ZASIĘG DO 400m2

Pułapka lepowa Pomel I-DEAL 003 to lampa o zasięgu działania 400 m2.  posiadająca poziom ochrony IP65. Lampa owadobójcza przeznaczona do przemysłu spożywczego, magazynów i dużych hal przemysłowych.