CAPTURINE PREPARAT DO ZWALCZANIA ODORU URYNY - butelka 1000ml Zobacz większe

CAPTURINE PREPARAT DO ZWALCZANIA ODORU URYNY - butelka 1000ml

Nowy produkt

4 Przedmioty

W magazynie

67,99 zł brutto

Więcej informacji

'BIO-STALFRIS to preparat opracowany przez holenderską firmę. Dzięki niemu uciążliwy w hodowli zapach moczu przestaje być udręką. BIO-STALFRIS zawiera bakterie eliminujące źródło przykrego zapachu uryny, przy czym nie chodzi o zamaskowanie odoru moczu innym zapachem. BIO-STALFRIS rozkłada amoniak na bezwonne składowe, poprawia atmosferę w każdym kojcu, klatce, stajni czy w pomieszczeniach ze zwierzętami, w miejscach ustawienia kocich toalet itd. Preparat przeznaczony do zwalczania odoru uryny, zalecany we wszystkich odmianach hodowli zwierząt. Idealny w hodowli koni, psów, kotów i innych zwierząt futerkowych. BIO-STALFRIS zawiera szczepy bakterii, które rozkładają amoniak zawarty w moczu na całkowicie bezwonne składowe. Preparat całkowicie bezpieczny dla zwierząt i obojętny dla środowiska. PRZYGOTOWANIE ROZTWORU: Bio-Stalfris rozcieńczyć wodą w stosunku 1:9. Butelkę zakręcić i lekko wstrząsnąć. Preparat jest gotowy do użycia, należy go zużyć w okresie do 3 miesięcy od momentu przygotowania roztworu. Preparat ulega w 100% biodegradacji. Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze do + 40 °C , z dala od dzieci. Nie mieszać z preparatami zawierającymi chlor. Opakowanie: butelka 1000ml Termin realizacji zamówienia: 2-7 dni Producent: Stalfris Holandia'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

CAPTURINE PREPARAT DO ZWALCZANIA ODORU URYNY - butelka 1000ml

CAPTURINE PREPARAT DO ZWALCZANIA ODORU URYNY - butelka 1000ml