Foran ICE CLAY • Glinka chłodząca dla koni • Opakowanie 4kg Zobacz większe

FORAN ICE CLAY • Opakowanie 8 kg

24

Nowy produkt

Glinka chłodząca dla koni do stosowania na stłuczenia i zapalenia mięśni. Gotowa do wykorzystania wilgotna glinka chłodząca z charakterystycznym zapachem olejku z drzewa herbacianego.

Więcej szczegółów

Czas realizacji od 2 do 14 dni

360,00 zł brutto

Więcej informacji

Wskazania:
Gotowy do użycia opatrunek na bazie glinki z dodatkiem olejku drzewa herbacianego.
ICE - CLAY przeznaczony jest do szybkiego schładzania kończyn, szczególnie po ciężkiej pracy, co pozwala na naturalne zredukowanie opuchlizny i bólu.
Doskonały opatrunek na stłuczenia, kontuzje, stany zapalne ścięgien, opuchlizny, po treningu oraz dla zwierząt wypuszczanych na padoki o twardym podłożu.

Stosowanie:
Miejsca przeznaczone do schłodzenia oczyścić. Nakładać glinkę warstwą o grubości 5-6 mm najpierw pod włos, następnie wygładzając z włosem.
Preparat może być używany bez owijek, jednak gdy wymagane jest przedłużone działanie, zaleca się okrycie opatrunku wilgotnym kompresem i owinięcie bandażem.
Powtórzyć jeśli konieczne po 24 godzinach.
Aby usunąć spłukać wodą.

Bezpieczny dla koni sportowych.

Stosować wyłącznie u zwierząt.

Skład:
Krzemian glinu (kaolin), woda oczyszczona, glicerol, montmorillonit (uwodniony krzemian glinu, magnezu i sodu), wyciąg z aloesu, siarczan żelaza, olejek drzewa herbacianego, metylparaben.

Opakowanie: pojemnik 1,5 kg.

Przechowywanie:
Chronić przed mrozem. Przechowywać szczelnie zamknięte w chłodnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Producent:
FORAN EQUINE PRODUCTS
CHERRY ORCHARD INDUSTRIAL EST.
DUBLIN 10, IRELAND

Ponad pół wieku temu Sean i Dawid Foran założyli Foran Equine Products. Obecnie firma jest liderem rynku w obszarze produktów dla pielęgnacji koni. Wszystkie tworzone tam produkty są testowane przez wysoce wykwalifikowanych chemików i lekarzy weterynarii, co daje pewność, że są one bezpieczne i skuteczne. Czas realizacji zamówienia: od 2 do 7 dni.'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

FORAN ICE CLAY • Opakowanie 8 kg

FORAN ICE CLAY • Opakowanie 8 kg

Glinka chłodząca dla koni do stosowania na stłuczenia i zapalenia mięśni. Gotowa do wykorzystania wilgotna glinka chłodząca z charakterystycznym zapachem olejku z drzewa herbacianego.