FORAN OSTEO-GLYCAN - Opakowanie 1kg Zobacz większe

FORAN OSTEO-GLYCAN - Opakowanie 1kg

285

Nowy produkt

Silny suplement diety przeznaczony do wspierania prawidłowego rozwoju kości i stawów, zawierający kolagen morski, organiczną krzemionkę i istotne minerały, takie jak wapń, fosfor, miedź, cynk i magnez, mające dobroczynny wpływ na rozwój kości i stawów. 

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

W magazynie

224,00 zł brutto

Więcej informacji

Dodatek proszkowy, zawierający związki wpływające na proces budowy i regeneracji układu kostnego u koni.

Osteo-glycan stanowi połączenie związków organicznych i nieorganicznych, które zaangażowane są w naturalny sposób rozwoju kośćca młodych koni oraz zapewniają dobry stan kości koni dorosłych.
Zawiera wysokowartościowe glikoproteidy z chrząstki rekina – cenne składniki kości, tkanki łącznej, połączeń chrząstkowych. W optymalnym stosunku miedź, cynk, wapń, fosfor, występujące w postaci połączeń z białkami, są łatwo wchłaniane z przewodu pokarmowego i szybko uzupełniają niedobory mikroelementów w organizmie. Dodatek Witaminy A u klaczy źrebnych wpływa na prawidłowy rozwój płodu oraz poziom przeciwciał w siarze. Proces kostnienia wspomaga dodatek witaminy D.

Osteo–glycan do stosowania jako dodatkowe źródło odżywek dla kości i chrząstek w sterowaniu układem mięśniowo szkieletowym koni dla wytworzenia silnych nóg, zdrowych stawów i mocnych kości. Stosowanie szczególnie zalecane dla źrebiąt, roczniaków, klaczy źrebnych jak również i dwuletnich dojrzałych koni oraz młodych koni przygotowywanych do treningu.

Analiza:
Przybliżone białko 4.04% przybliżone włókno 2.4%, przybliżony tłuszcz 0.05% , wilgoć 3.7% ,wapń 20.7%, magnez 2.5%, fosfor 8.6%, sód 1.57%, popiół 72.6%.

Składniki:
fosforan dwuwapniowy, węglan wapniowy, dekstroza, kolagen morski (chrząstka rekina) tlenek magnezu, chlorek sodu, krzemionka ,cynk (jako chelaty aminokwasów) witamina A i witamina D3.

Dawkowanie: (liczba łyżeczek zmieszana z pożywieniem dziennie):
- Klacze źrebne- 2 (podczas 9, 10 i 11 miesiąca ciąży i podczas laktacji)
- Źrebięta i roczniaki 1
- Starsze konie 1

Każda łyżka to około 25 g.

Jeden kilogram produktu wystarcza dla jednego konia na 40 dni przy 25g dziennie lub na 20 dni przy 50g dziennie.

Dla użytku dla zwierząt wyłącznie. Przeznaczone specjalnie dla koni.
Przechowywać z dala od dzieci. Przechowywać w suchym chłodnym miejscu.
Po użyciu natychmiast zamknąć pojemnik.

Opakowanie: torebka 1 kg.

Producent:
FORAN EQUINE PRODUCTS
CHERRY ORCHARD INDUSTRIAL EST.
DUBLIN 10, IRELAND 

Ponad pół wieku temu Sean i Dawid Foran założyli Foran Equine Products
Obecnie firma jest liderem rynku w obszarze produktów dla pielęgnacji koni.
Wszystkie tworzone tam produkty są testowane przez wysoce wykwalifikowanych chemików  i lekarzy weterynarii, co daje pewność, że są one bezpieczne i skuteczne.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

FORAN OSTEO-GLYCAN - Opakowanie 1kg

FORAN OSTEO-GLYCAN - Opakowanie 1kg

Silny suplement diety przeznaczony do wspierania prawidłowego rozwoju kości i stawów, zawierający kolagen morski, organiczną krzemionkę i istotne minerały, takie jak wapń, fosfor, miedź, cynk i magnez, mające dobroczynny wpływ na rozwój kości i stawów.