CHRIST 6512 PODKŁADKA POD ŁAŃCUSZEK Zobacz większe

CHRIST 6512 PODKŁADKA POD ŁAŃCUSZEK

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

60,00 zł brutto

Więcej informacji

'Firma Christ to jeden z najlepszych producentów wyrobów z futer medycznych w Europie. Ich wyroby można znaleźć w najlepszych sklepach Europy, Kanady, USA i Rosji. Skóry owcze wyprodukowane w celach medycznych znalazły zastosowanie w produkcji sprzętu jeździeckiego. Posiadają właściwości przeciwpotowe, przeciwodleżynowe i antyalergiczne. Długi włos zapewnia stały dostęp powietrza. Można je prać ręcznie w temp. 30 st. C w płynie do prania wełny. Ochraniacz na podbródek dla konia. Chroni wrazliwe konie przed wcinaniem się lańcuszka od pelhamu w pysk konia. Wymiary: długość14cm / szerokość 5cm Kolor: 02 - naturalny, Nr kat. 6512 Producent: Christ Niemcy Termin realizacji zamówienia: 2-4 dni'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

CHRIST 6512 PODKŁADKA POD ŁAŃCUSZEK

CHRIST 6512 PODKŁADKA POD ŁAŃCUSZEK