POKUSA HORSELINE BUZZ SPRAY - opakowanie 750 ml Zobacz większe

HORSELINEPRO BUZZ SPRAY - opakowanie 750 ml PROMOCJA!

1191

Nowy produkt

HorseLine Buzz Spray polskiej firmy HorselinePRO jest w pełni naturalnym preparatem skutecznie odstraszającym muchy, meszki, komary, ślepaki i kleszcze.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

W magazynie

109,00 zł brutto

Więcej informacji

HorseLine Buzz Spray jest w pełni naturalnym preparatem skutecznie odstraszającym muchy, meszki, komary, ślepaki i kleszcze.

Nie zawiera detergentów chemicznych, konserwantów jak również żadnych substancji toksycznych dla człowieka i zwierząt. Nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie.

Nie powoduje przebarwień sierści. Bezpieczny dla źrebiąt.

Skład: olejek cytronelowy, acetum, olejek eukaliptusowy, olejek lawendowy, olejek geranium, olejek goździkowy, olejek miętowy.

Sposób użycia: rozpylić na sierść omijając oczy oraz błony śluzowe a następnie pozostawić do wyschnięcia. Po 4-5 godzinach czynność powtórzyć.

Opakowanie: 750 ml

O firmie:
Marka HORSELINE powstała w 2015 roku, w ofercie znajdą Państwo produkty stworzone na bazie komponentów nie tylko czystych ekologicznie, ale również przeznaczonych do segmentu spożywczego dla ludzi.

Składniki naszych preparatów są 100% organiczne. Pakowane w czystej postaci, świeżo po zmieleniu, uprzednio poddane obróbce termicznej odpowiednio dobranej dla optymalnego zachowania składników odżywczych. Skoncentrowane naturalne źródła antyoksydantów, witamin i składników mineralnych w naszych suplementach są łatwiej przyswajalne przez organizm, niż ich syntetyczne odpowiedniki. W obliczu zagrożeń, jakie generuje wykorzystywana niemal na każdym kroku chemia spożywcza oraz produkty GMO, coraz częściej szukamy naturalnych i tylko naturalnych dodatków do żywności.

Cele firmy nie jest tworzenie kolejnego, zbędnego imperium produkcyjnego w branży karm dla zwierząt. Firma pragnie budować świadomość społeczną, jednocześnie poszerzać wiedzę na temat zdrowego i naturalnego żywienia Waszych pupili, by tym samym chronić ich zdrowie.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

HORSELINEPRO BUZZ SPRAY - opakowanie 750 ml PROMOCJA!

HORSELINEPRO BUZZ SPRAY - opakowanie 750 ml PROMOCJA!

HorseLine Buzz Spray polskiej firmy HorselinePRO jest w pełni naturalnym preparatem skutecznie odstraszającym muchy, meszki, komary, ślepaki i kleszcze.