OVER HORSE CABI GLUE - opakowanie 300 ml Zobacz większe

OVER HORSE CABI GLUE - opakowanie 300 ml

Nowy produkt

CABI Glue to innowacyjny żel przeznaczony do pielęgnacji zaniedbanych, gnijących kopyt, polecany przede wszystkim dla koni stojących na wilgotnym podłożu, a także do stosowania bezpośrednio po korekcji kopyta.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

140,00 zł brutto

Więcej informacji

Cabi Blue - Żel do kopyt z chelatami miedzi i cynku.

CABI Glue to innowacyjny żel przeznaczony do pielęgnacji zaniedbanych kopyt, polecany przede wszystkim dla koni stojących na wilgotnym podłożu, a także do stosowania bezpośrednio po korekcji kopyta.

Skuteczność działania preparatu CABI Glue wynika z zastosowania chelatów miedzi i cynku oraz kwasów organicznych, które dzięki swoim właściwościom zwiększają twardość rogu kopytowego nie powodując jednocześnie jego przesuszenia i nadając mu elastyczność.

Kwasy organiczne wydłużają okres działania minerałów zawartych w CABI Glue. Dzięki konsystencji gęstego żelu, preparat doskonale nanosi się na puszkę kopytową oraz strzałkę i okolice rowka strzałki pozostając w zaaplikowanych miejscach przez długi okres czasu. Doskonała przyczepność preparatu pozwala na utworzenie warstwy chroniącej tkankę przed zanieczyszczeniem.

Instrukcja prawidłowego stosowania:
CABI GLUE należy stosować na oczyszczoną i suchą podeszwę kopyta, szczególnie w okolicach strzałki i rowka strzałki. Z uwolnieniem zwierzęcia należy odczekać do momentu zaschnięcia żelu. CABI Glue należy stosować każdorazowo po zabiegu korekcji kopyta, oraz podczas rozmiękczenia okolic podeszwy kopyta w celu zabezpieczenia tkanek przed zanieczyszczeniem i ich utwardzenia.

Dostępne opakowanie: 300 g

PRODUKT NIE JEST LEKIEM!

Producent: Over-Horse

Termin realizacji zamówienia: 4-10 dni

Dział OVER HORSE powstał w 2013 roku i należy do polskiej firmy OVER GROUP, która od ponad 12 lat służy swoim doświadczeniem i wiedzą hodowcom różnych gatunków zwierząt.
W swojej pracy opieramy się na prastarej wiedzy czerpanej z matki natury, ale idąc z duchem czasu korzystamy również z nowoczesnych technologii, które wspomagają działanie naszych preparatów.
Preparaty Over-Horse oparte są gównie na bazie naturalnych składników, takich jak wyciągi z ziół, witaminy czy minerały.
Dzięki doskonale dopracowanym recepturom wyróżniają się one, skutecznością w działaniu i pełnią bezpieczeństwa dla Państwa koni.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

OVER HORSE CABI GLUE - opakowanie 300 ml

OVER HORSE CABI GLUE - opakowanie 300 ml

CABI Glue to innowacyjny żel przeznaczony do pielęgnacji zaniedbanych, gnijących kopyt, polecany przede wszystkim dla koni stojących na wilgotnym podłożu, a także do stosowania bezpośrednio po korekcji kopyta.