CARR & DAY & MARTIN BELVOIR STEP 1 - opakowanie 500 ml Zobacz większe

CARR & DAY & MARTIN BELVOIR STEP 1 - opakowanie 500 ml

Nowy produkt

BELVOIR TACK CLEANER - STEP 1. Skuteczny preparat angielskiej firmy Carr & Day & Martin do czyszczenia wyrobów skórzanych.

Więcej szczegółów

Czas oczekiwania do 7 dni

46,00 zł brutto

Więcej informacji

BELVOIR TACK CLEANER - SKUTECZNIE OCZYSZCZA SKÓRĘ

STEP 1 - CZYSZCZENIE

- usuwa brud, tłuszcz i pot bez szorowania
- nie niszczy skóry oraz przeszyć, ma neutralne dla skóry pH
- nadaje się także do usuwania zagrzybienia i pleśni ze skóry
- wspomaga zapobieganie zagrzybieniom oraz pleśniom
- uzyskujemy perfekcyjnie przygotowaną powierzchnię pod pielęgnację i konserwację
- może być używany do "sztucznej skóry"
- łatwy w użyciu , bez wody i bałaganu

UWAGA - po wyczyszczeniu, użyć jednego z środków do pielęgnacji z grupy STEP 2 ( np. Belvoir Tack Conditioner ) lub konserwacji ze STEP 3 (np. Vanner & Prest Neatsfoot Compound)

Opakowanie: 500 ml

Producent: Carr & Day & Martin Anglia

O producencie:
Carr & Day & Martin – powstała w 1765 roku – to najstarsza firma w Wielkiej Brytanii zajmującą się wytwarzaniem produktów do pielęgnacji koni i sprzętu jeździeckiego.
Firma od wielu pokoleń słynie ze skuteczności oferowanych produktów oraz wysokiego poziomu obsługi klienta.
Za panowania króla Jerzego IV otrzymała szczególne wyróżnienie - „Royal Warranty” za tworzenie środków dla koni o najwyższej jakości.

Godnym podkreślenia jest fakt, iż Carr & Day & Martin wytwarza wszystkie oferowane produkty we własnej fabryce, wypełniając najwyższe standardy stosowane w produkcji przemysłowej.
Dzięki stosowaniu GMP – dobrej praktyki wytwarzania – zapewniona jest wysoka jakość i czystość surowców użytych w toku produkcji, wraz z kontrolą ich pochodzenia, co zapewnia wysoką jakość produktu oferowanego klientom. Firma nie stara się podążać za „modą” - opierając się na własnej historii oraz tradycji unikatowych receptur, inwestuje w nowe przedsięwzięcia technologiczne, współpracuje z ośrodkami badawczymi oraz uczelniami, stale doskonaląc i i poszerzając swoją ofertę.

Carr & Day & Martin jest zdobywcą nagrody Beta Innovation Awards w roku 2014 – za dedykowaną specjalnie dla koni butelkę Equimist 360°.
W tym samym roku otrzymała wyróżnienie czasopisma Horse & Rider za Dremacoat w kategorii „Best in Test” - środki do pielęgnacji sierści.
W roku 2015 ta sama redakcja w kategorii Best Value nagrodziła Szampon Gallop Colour Enhancing dla koni gniadych.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

CARR & DAY & MARTIN BELVOIR STEP 1 - opakowanie 500 ml

CARR & DAY & MARTIN BELVOIR STEP 1 - opakowanie 500 ml

BELVOIR TACK CLEANER - STEP 1. Skuteczny preparat angielskiej firmy Carr & Day & Martin do czyszczenia wyrobów skórzanych.