RADIOL B-R BONE EMBROCATION - 500ml Zobacz większe

RADIOL B-R BONE EMBROCATION - 500ml

2249

Nowy produkt

Silnie działający preparat przeznaczony do wcierania w twarde, włókniste i kostne przerosty, nakostniaki, narośla kostne na pęcinie konia, zmiany poochwatowe, zgrubiałe ścięgna i stawy.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

W magazynie

238,00 zł brutto

Więcej informacji

Silnie działający preparat na włókniste i kostne przerosty - nakostniaki.

Skład: Gwajakol 13,3%, kreozot 4,5%, mentol 1,9% , kamfora 1,2%, podłoże spirytusowe.

Właściwości i działanie: Wyjątkowo silny, spirytusowy preparat, zawierający związki o właściwościach dezynfekcyjnych i miejscowo drażniących. Gwajakol i kreozot wykazują miejscowe działanie odkażające i dezynfekcyjne. Mentol i kamfora prowadzą do miejscowego przekrwienia i lokalnego wzrostu temperatury. Likwidują obrzęki zapalne, przyspieszają gojenie zranień. Mentol dodatkowo działa miejscowo kojąco dzięki działaniu przeciwbólowemu oraz wywoływaniu uczucia chłodu.

Wskazania: Preparat przeznaczony jest do wcierania w twarde, włókniste i kostne przerosty, nakostniaki, narośla kostne na pęcinie konia, zmiany poochwatowe, zgrubiałe ścięgna i stawy.

Sposób podania i dawkowanie: Preparat nałożyć oszczędnie na zmienione miejsce za pomocą małego sztywnego pędzla i dobrze rozprowadzić, ale nie dalej niż 3 cm wokół niego. Gdy Radiol B-R Bone zostanie wchłonięty powtórzyć zabieg. W ten sposób stosować preparat codziennie przez trzy dni. W razie potrzeby opisany cykl zabiegów można powtórzyć po trzech dniach przerwy.

Postać: Płyn.

Opakowanie: Pojemnik z tworzywa sztucznego z zakrętką o objętości 500 ml.

Warunki przechowywania i uwagi:
- trzymać z dala od źródeł ciepła i ognia (łatwopalne)
- umyć ręce po aplikacji
- chronić oczy
- używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach

Termin ważności: 1 rok.

WYŁĄCZNIE DLA ZWIERZĄT

Dopuszczone do sprzedaży w Polsce przez M.R.I.G.Ż.

Producent:
Battle, Hayward & Bower Ltd
Crofton Drive, Allenby Road Industrial Estate, Lincoln, Lincolnshire, LN3 4NP, UK

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

RADIOL B-R BONE EMBROCATION - 500ml

RADIOL B-R BONE EMBROCATION - 500ml

Silnie działający preparat przeznaczony do wcierania w twarde, włókniste i kostne przerosty, nakostniaki, narośla kostne na pęcinie konia, zmiany poochwatowe, zgrubiałe ścięgna i stawy.