SIODŁO OGÓLNOUŻYTKOWE GALOP  - MODEL HIPPICUS - WERSJA EXCLUSIVE Zobacz większe

SIODŁO OGÓLNOUŻYTKOWE GALOP - MODEL HIPPICUS - WERSJA EXCLUSIVE

980

Nowy produkt

Siodło ogólnoużytkowe HIPPICUS to produkt dla wymagających amatorów jazdy konnej. Wykonany przez małą ale solidną firmę siodlarską KLOMB. 

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

W magazynie

5 900,00 zł brutto

Więcej informacji

Siodło ogólnoużytkowe HIPPICUS to oferta dla wszystkich jeźdźców rekreacyjnie traktujących jazdę konną. Posiada głębokie miękkie siedzisko, wysokie klocki kolanowe, które pozwalają pewnie i wygodnie siedzieć w siodle. Konstrukcja siodła pozwala także na wykonywanie skoków przez przeszkody o wysokosci do 100cm. Elastyczna terlica wykonana jest z włókna szklanego z żywicą poliestrową ze wzmocnieniem przedniego łęku. Wycięty przedni łęk pomaga lepiej dopasować siodło do konia. Dobrze rozmieszczony środek ciężkości pozwala na prawidłowy dosiad jeźdźca. Poduszki siodła, które leżą bezpośrednio na koniu) oraz poduszki kolanowe wypychane są watą syntetyczną, a siedzisko wypełnione jest gotowymi formami z pianki poliuretanowej . Maszynki do mocowania puślisk zamki umieszczone są głęboko, tak aby uniknąć niewygodnych wybrzuszeń tybinki małej.

Siodła KLOMB w wersji EXCLUSIVE - to siodła wykonane z polskiej bukatowej skóry antypoślizgowej (siedzisko i poduszki kolanowe) najwyższej jakości oraz z wysokiej klasy skór włoskich (tybinki).

Kolor: brąz

Rozmiar: 17.5", 18"

Produkt polski.

Siodło posiada 4-letnią gwarancję na terlicę oraz 2-letnią gwarancję na skórę i wykonanie.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

SIODŁO OGÓLNOUŻYTKOWE GALOP  - MODEL HIPPICUS - WERSJA EXCLUSIVE

SIODŁO OGÓLNOUŻYTKOWE GALOP - MODEL HIPPICUS - WERSJA EXCLUSIVE

Siodło ogólnoużytkowe HIPPICUS to produkt dla wymagających amatorów jazdy konnej. Wykonany przez małą ale solidną firmę siodlarską KLOMB.