POMEL - ŚWIETLÓWKA UVA PR 40W NR KAT. 315015-015 Zobacz większe

POMEL - ŚWIETLÓWKA UVA PR 40W NR KAT. 315015-015

Nowy produkt

10 Przedmioty

W magazynie

33,00 zł brutto

Więcej informacji

'Świetlówka UV do pułapek rażących i świetlnych. Rodzaje: W naszych urządzeniach stosujemy nowej generacji świetlówki UVA których zadaniem jest wabienie owadów będących w ruchu. Badania naukowe potwierdzają iż oko owada np. Muchy domowej jest najbardziej wrażliwe na promieniowanie UVA w zakresie 360-365nm i właśnie w tym zakresie nasze świetlówki posiadają maksymalny stopień emisji promieniowania. Natomiast zastosowane świetlówki o barwie zielonej mają za zadanie pobudzić do lotu owady pozostające w spoczynku. Po rozpoczęciu lotu oko owada przestawia się na odbiór promieniowania UVA. Czas wymiany: Należy pamiętać iż skuteczność wabienia świetlówek maleje wraz z czasem iż użytkowania. W zależności o typu świetlówki po przepracowaniu 3000 do 5000 godzin tracą one ok 30% swojej skuteczności. Generalną zasadą jest wymiana ich co rok zawsze przed rozpoczęciem sezonu na owady. Bezpieczeństwo: W przemyśle spożywczym oraz wszędzie tam gdzie występuje kontakt z produktami spożywczymi powinno się bezwzględnie używać tylko świetlówek antyrozpryskowych (ofoliowanych). Stosowane przez nas świetlówki są pokryte specjalną folią zapobiegającą przedostawaniu się na zewnątrz fragmentów szkła a także wypełnienia fluoroscencyjnego zawierającego rtęć ze stłuczonych świetlówek. Należy pamiętać iż podczas uszkodzenia świetlówki, drobiny szkła mogą zostać rozrzucone na obszarze do 20 m2. Zastosowana w naszych świetlówkach folia ochronna nie zmniejsza skuteczności wabienia owadów. Nr kat. SKU: 315015-015 Termin realizacji zamówienia: od 2 do 14 dni.'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

POMEL - ŚWIETLÓWKA UVA PR 40W NR KAT. 315015-015

POMEL - ŚWIETLÓWKA UVA PR 40W NR KAT. 315015-015