TRIXIE 2368 OBCINACZKI DO PAZURÓW 16cm Zobacz większe

TRIXIE 2368 OBCINACZKI DO PAZURÓW 16cm

Nowy produkt

5 Przedmioty

W magazynie

32,00 zł brutto

Więcej informacji

'Cążki dla psa do przycinania pazurów dla średnich psów i dużych psów. Obcinacze wykonane z nierdzewnej i bardzo ostrej stali. Cążki do pazurów psów i kotów wykonane są ze stali szlachetnej oraz posiadają regulowane ostrza oraz blokadę zabezpieczającą. Wyprofilowana rączka zapewni mocny i zarazem bezpieczny uchwyt podczas pielęgnacji pazurów. Pomimo iż pazury zwierząt ulegają ścieraniu podczas poruszania się po twardej nawierzchni wymagają kontrolowania i jeśli są za długie - przycinania, w przeciwnym wypadku mogą powodować ból przy poruszaniu się i w efekcie nieprawidłową postawę. Uwaga: przy skracaniu pazurów należy uważać, aby nie przycinać ich zbyt krótko, ponieważ przebiegają przez nie nerwy i naczynia krwionośne i zbyt krótkie przycięcie powoduje ból i może stać sie przyczyną zakażenia. Długość: 16cm Nr kat. TX-2368 Producent: Trixie Niemcy Produkty te są dostępne zarówno w sklepie internetowym jak również w sklepie stacjonarnym w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2, (róg Zgierskiej i Pojezierskiej) do którego serdecznie zapraszamy.'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

TRIXIE 2368 OBCINACZKI DO PAZURÓW 16cm

TRIXIE 2368 OBCINACZKI DO PAZURÓW 16cm