FROSTS MORA - TASAK PODKUWNICZY - MODEL 330 nr kat.109-1980 Zobacz większe

FROSTS MORA - TASAK PODKUWNICZY - MODEL 330 nr kat.109-1980

Nowy produkt

1 Przedmiot

W magazynie

Ostatnie egzemplarze!

92,00 zł brutto

Więcej informacji

'Doskonałej jakości narzędzie wykonane z wysokogatunkowej wielokrotnie hartowanej stali przez jednego ze światowych liderów branży podkuwniczej, szwedzką firmę Frosts. Niezbędne podczas rozczyszczania kopyt. Model 330 Długość ostrza 105 mm, Długość całkowita 330 mm, Stal S. Sprzęt używany przez najlepszych podkuwaczy w Polsce i na świecie. Producent: Frosts Szwecja Frosts to przeszło 300 lat doświadczeń w produkcji noży wytwarzanych w Szwecji od XVII wieku w miejscowości Mora i okolicach. Pierwszą osobą, która na tym obszarze rozpoczęła wytwarzanie noży był Erik Frost. W ówczesnych czasach był on już dobrze znanym rzemieślnikiem produkującym dobrej jakości noże. W krótkim czasie wytwarzane przez niego produkty uzyskały reputację i zdobyły uznanie także poza granicami Szwecji. Noże Frosts`a szybko stały się popularne dzięki swojej ostrości i idealnemu kształtowi trzonka. W dzisiejszych czasach czwarte już pokolenie rzemieślników podtrzymuje tradycję produkcji noży, lecz już w nowoczesnym i dużym zakładzie usytuowanym dokładnie w tym samym miejscu, co w 1891 roku. Obecnie niekwestionowany lider w produkcji noży w Skandynawii łączy bardzo umiejętnie wielowiekową tradycję z nowoczesnymi metodami produkcji oraz zarządzania. Firma Frosts specjalizuje się obecnie w produkcji noży dla: myśliwych, podróżników, wędkarzy, żeglarzy, nurków, rzeźbiarzy, rzemieślników oraz pracującym w przemyśle spożywczym - a to tylko część tego, co firma ta może ci zaoferować. Czas realizacji zamówienia: od 2 do 7 dni.'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

FROSTS MORA - TASAK PODKUWNICZY - MODEL 330 nr kat.109-1980

FROSTS MORA - TASAK PODKUWNICZY - MODEL 330 nr kat.109-1980