TENOR ROYAL MAŚĆ PROPOLISOWA 30% - opakowanie 250ml Zobacz większe

TENOR ROYAL MAŚĆ PROPOLISOWA 30% - opakowanie 250ml

Nowy produkt

Maść z najwyższej jakości czynnego biologicznie propolisu wykazuje działania antybakteryjne, antywirusowe, antygrzybiczne, przeciwpierwotniakowe. Działa przeciwzapalnie, regeneruje tkanki skóry, oraz wykazuje miejscowe działanie znieczulające likwidując obrzęki i stany zapalne.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

85,90 zł brutto

Więcej informacji

Maść propolisowa (zawartość czystego propolisu 30%) 

Opis i działanie: 
maść z najwyższej jakości czynnego biologicznie propolisu wykazuje działania antybakteryjne, antywirusowe, antygrzybiczne, przeciwpierwotniakowe. Działa przeciwzapalnie, regeneruje tkanki skóry, oraz wykazuje miejscowe działanie znieczulające likwidując obrzęki i stany zapalne.

Sposób stosowania:
1-2 razy dziennie maść równomiernie rozprowadzić 
po dokładnym oczyszczeniu i zdezynfekowaniu miejsca ze zmianami skórnymi. 
Dla pożądanego efektu przed nałożeniem maści zaleca się przemycie miejsca chorobowo zmienionego roztworem etylowo propolisowym. Po ustąpieniu objawów stosować do 5-ciu dni w celu uniknięcia nawrotu choroby.
Osad propolisowy na dnie opakowania jest rzeczą naturalną.

Opakowanie: 250 ml

Sposób przechowywania:
Przechowywać w miejscu chłodnym, suchym i zaciemnionym.

Termin ważności:
18 miesięcy od daty produkcji.

Produkt polski.RECEPTURA ZASTRZEŻONA PRZEZ PRODUCENTA.

Termin realizacji zamówienia: od 2 do 10 dni

Produkt rekomendowany przez lekarzy weterynarii.

PROPOLIS (kit pszczeli). Propolis jest znany ludziom równie dawno jak miód. Silne bakteriobójcze i bakteriostatyczne właściwości propolisu znano już w starożytnym Egipcie, gdzie był używany do balsamowania zwłok. Propolis stosowany był także w medycynie starożytnych Greków, Rzymian i Inków. Słowo propolis w języku greckim oznacza „przedmurze miasta". Pszczoły propolis używają do pokrywania nim wszelkich elementów wewnętrznych w ulu i uszczelniania gniazda, dziur, szpar, dając ulowi doskonałą szczelność, pozwalającą utrzymać odpowiednie warunki termiczne, a także jest dla nich materiałem izolacyjnym, budowlanym i ochronnym. Na zimę zwężają za jego pomocą otwór wylotowy, regulując dostęp powietrza, a także do mocowania plastrów do ramek. Cienką warstwą propolisu pokrywane są też wewnętrzne ścianki ula i utrzymują przez to doskonałe warunki antyseptyczne i swoisty mikroklimat. Propolis pełni funkcję wzmacniającą i naturalną barierę przeciw inwazji bakterii, zakażeń, drobnoustrojów, pleśni. Z uwagi na bakteriobójcze właściwości w plastrach po każdym kolejnym wylęgnięciu się nowego pokolenia pszczół, cienką warstwą propolisu pszczoły pokrywają wnętrze komórek plastra w ten sposób dezynfekują i przygotowują je do ponownego zaczerwienia przez matkę.

O firmie:
Firma Tenor Royal jest producentem najwyższej jakości naturalnych preparatów, których stosowanie daje optymalny efekt w pielęgnacji i leczeniu zwierząt. Systematyczna praca z lekarzami weterynarii, hodowcami a przede wszystkim miłośnikami zwierząt pozwala firmie na ciągłe pogłębianie wiedzy a co za tym idzie produkcję preparatów, których skuteczność w dobie otaczającej nas chemii jest niekwestionowana. Surowce używane do produkcji preparatów pozyskiwane są bezpośrednio z własnego gospodarstwa rolnego znajdującego się u podnóża Gór Izerskich na terenie objętym programem Natura 2000. W okolicy gospodarstwa nie występują duże aglomeracje miejskie, zakłady przemysłowe, czy też gospodarstwa wielkoobszarowe.

Na przełomie lat 2016 – 2017 nastąpiła zmiana nazwy firmy z dotychczasowej PIĘKNO KOPYTA, (które pozostało marką preparatów do pielęgnacji kopyt koni) na TENOR ROYAL. Związane było to z oczekiwaniami klientów w kierunku rozszerzenia asortymentu i profilu świadczonych usług.

Od początku firma stawia na jakość, a nie na ilość sprzedawanych produktów. Związane jest to ze stosowaniem do produkcji surowców aktywnych biologicznie najwyższej jakości i produkcję bez użycia maszyn. Dlatego też dostępność preparatów w szczególności tych, do których produkcji używane są surowce pochodzenia pszczelego jak propolis, czy miód może być ograniczona.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

TENOR ROYAL MAŚĆ PROPOLISOWA 30% - opakowanie 250ml

TENOR ROYAL MAŚĆ PROPOLISOWA 30% - opakowanie 250ml

Maść z najwyższej jakości czynnego biologicznie propolisu wykazuje działania antybakteryjne, antywirusowe, antygrzybiczne, przeciwpierwotniakowe. Działa przeciwzapalnie, regeneruje tkanki skóry, oraz wykazuje miejscowe działanie znieczulające likwidując obrzęki i stany zapalne.