TENOR ROYAL - ETYLOWY OSAD PROPOLISOWY - opakowanie 30ml Zobacz większe

TENOR ROYAL - ETYLOWY OSAD PROPOLISOWY - opakowanie 30ml

Nowy produkt

Najwyższa jakość czynnego biologicznie propolisu poddanego szczegółowej selekcji i żmudnemu procesowi produkcji  pozwoliła na stworzenie preparatu posiadającego szerokie spektrum działania i wybitne właściwości pielęgnacyjno - ochronne.  

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

W magazynie

95,90 zł brutto

Więcej informacji

ETYLOWY OSAD PROPOLISOWY.

Właściwości i działanie: 


Wskazania: 
Profilaktyka i higiena – trudno gojące się rany, rany pooperacyjne ( w tym również rany po amputacji ), owrzodzenia, zgorzele, rozpadliny skórne, martwice, zakażenia gronkowcem złocistym, infekcje wirusowe i bakteryjne skóry, ropiejące zmiany skórne, ostre egzemy, grzybice skórne, odleżyny, infekcje koronki i piętek kopytowych, stany gnilne strzałki kopytowej.

Stosowanie: 
Przed użyciem wstrząsnąć. 1 – 2 razy dziennie w postaci opatrunków otwartych nałożyć na miejsca podlegające pielęgnacji po dokładnym ich oczyszczeniu. W razie potrzeby stosować 1 raz dziennie opatrunki zamknięte.

Uwagi: 
Receptura preparatu oraz sposób jego wytwarzania zastrzeżony przez producenta. Zapoznaj się z właściwościami produktów pszczelich na naszej stronie internetowej.

Przechowywanie: 
Przechowywać szczelnie zakręcone w miejscu chłodnym, suchym z dala od światła, w celu zachowania pełnej aktywności biologicznej propolisu.

Termin ważności: 18 miesięcy od daty produkcji.

Opakowanie: 30 ml

Producent: Tenor Royal

logo_produkt_polski.gif

PREPARAT REKOMENDOWANY PRZEZ LEKARZY WETERYNARII

 Składniki użyte do produkcji posiadają zezwolenie HACCP Nr JH -183/1/2008 Polmos Warszawa HACCP 

Dostępne inne pojemności:
Pojemność 60 ml - cena detaliczna 168,90 zł
Pojemność 120 ml cena detaliczna 299,90 zł

O firmie:
Firma Tenor Royal jest producentem najwyższej jakości naturalnych preparatów, których stosowanie daje optymalny efekt w pielęgnacji i leczeniu zwierząt. Systematyczna praca z lekarzami weterynarii, hodowcami a przede wszystkim miłośnikami zwierząt pozwala firmie na ciągłe pogłębianie wiedzy a co za tym idzie produkcję preparatów, których skuteczność w dobie otaczającej nas chemii jest niekwestionowana. Surowce używane do produkcji preparatów pozyskiwane są bezpośrednio z własnego gospodarstwa rolnego znajdującego się u podnóża Gór Izerskich na terenie objętym programem Natura 2000. W okolicy gospodarstwa nie występują duże aglomeracje miejskie, zakłady przemysłowe, czy też gospodarstwa wielkoobszarowe.

Na przełomie lat 2016 – 2017 nastąpiła zmiana nazwy firmy z dotychczasowej PIĘKNO KOPYTA, (które pozostało marką preparatów do pielęgnacji kopyt koni) na TENOR ROYAL. Związane było to z oczekiwaniami klientów w kierunku rozszerzenia asortymentu i profilu świadczonych usług.

Od początku firma stawia na jakość, a nie na ilość sprzedawanych produktów. Związane jest to ze stosowaniem do produkcji surowców aktywnych biologicznie najwyższej jakości i produkcję bez użycia maszyn. Dlatego też dostępność preparatów w szczególności tych, do których produkcji używane są surowce pochodzenia pszczelego jak propolis, czy miód może być ograniczona.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

TENOR ROYAL - ETYLOWY OSAD PROPOLISOWY - opakowanie 30ml

TENOR ROYAL - ETYLOWY OSAD PROPOLISOWY - opakowanie 30ml

Najwyższa jakość czynnego biologicznie propolisu poddanego szczegółowej selekcji i żmudnemu procesowi produkcji  pozwoliła na stworzenie preparatu posiadającego szerokie spektrum działania i wybitne właściwości pielęgnacyjno - ochronne.