BAT DO LONŻOWANIA - WZÓR D1 - Z GUMOWĄ RĄCZKĄ Zobacz większe

BAT DO LONŻOWANIA - WZÓR D1 - Z GUMOWĄ RĄCZKĄ

Nowy produkt

Bat do lonżowania koni podczas pracy z ziemi. Rękojeść gumowa. Wzór D1.

Więcej szczegółów

80,00 zł brutto

Więcej informacji

Wykonanie: obciągnięty tkaniną, zakończony krętlikiem, z
gumową rączką.

Kolor: czarny.

Długość: 180 cm

Termin realizacji zamówienia: od 2 dni do 7 dni.

Bat wysyłany jest firmą kurierską na specjalnych warunkach (ze względu na długość).

O firmie:
Zakład Rymarski powstał jako rodzinna firma na początku 1989 roku w Poznaniu. W roku 1994 działalność została przeniesiona do Sulęcinka, 45 km od Poznania, pod obecny adres.

Od momentu powstania firma zajmowała się produkcją różnorodnych wyrobów rymarskich, stopniowo specjalizując się jednak w palcatach. Rozpoczynano od dwóch wzorów, konsekwentnie powiększając swoją ofertę.

Obecnie firma posiada w niej 18 rodzajów palcatów skokowych, palcaty ujeżdżeniowe w różnych rozmiarach, oraz wiele nietypowych, ekskluzywnych modeli, wykonywanych na zamówienie bardziej wymagających klientów. Od kilku lat firma jest też producentem batów do lonżowania i batów powożeniowych. Większość produkcji trafia na rynek krajowy, ale wyroby te znajdują również zbyt u licznych klientów zagranicznych. Wszystkie wyroby wykonywane są ręcznie.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

BAT DO LONŻOWANIA - WZÓR D1 - Z GUMOWĄ RĄCZKĄ

BAT DO LONŻOWANIA - WZÓR D1 - Z GUMOWĄ RĄCZKĄ

Bat do lonżowania koni podczas pracy z ziemi. Rękojeść gumowa. Wzór D1.