OCHRANIACZE PROFCHOICE SMB VENTECH ELITE (komplet)

Nowy produkt

VenTECH Elite SMB , to trzecia generacja znakomitych ochraniaczy na przednie nogi firmy Professional's Choice! Ochraniacze są wynikiem badań prowadzonych nad ochroną nóg koni sportowych.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

W magazynie

Ostatnie egzemplarze!

1 210,00 zł brutto

Więcej informacji

Trzecia generacja znakomitych ochraniaczy na przednie nogi firmy Professional's Choice! Ochraniacze są wynikiem badań prowadzonych nad ochroną nóg koni sportowych. Profilowane po wewnętrznej i zewnętrznej stronie, idealnie przylegają do nogi konia, zapobiegając dostawaniu się zanieczyszczeń pomiędzy nogę a ścianki ochraniacza.

- Ochraniacze VenTECH Elite SMB są bardzo lekkie.
- Charakteryzują się wielowarstwową budową z neoprenową warstwą zewnętrzną oraz wewnętrzną warstwą typu UltraShock, dzięki czemu ochronie podlega cały obwód nogi.
- Warstwa UltraShock pochłania ponad 26% energii wytwarzanej przy uderzeniach kopyta.
- Zapinany na rzep pasek pęcinowy rozciąga się przy każdym uderzeniu kopyta o ziemię, pozwalając tym samym na pełny ruch stawu pęcinowego i chroniąc pęcinę przed przeciążeniami.

Wymiary:
- Small - obwód: 24,10 cm; wysokość: 25,4 cm; dla konia do 150 cm w kłębie
- Medium - obwód: 26,70 cm; wysokość: 28,0 cm; dla konia od 150 cm do 165 cm w kłębie
- Large - obwód: 29,20 cm; wysokość: 30,50 cm; dla konia powyżej 165 cm w kłębie.

Rozmiary S i XL tylko w kolorze czarnym

Dostępne kolory:

Wzór nr 1  - CRIMSON


Producent: Professional's Choice USA

CENA ZA KOMPLET (4 sztuki).

 Firma Professional's Choice powstała w 1976 r. w El Cajon w Kalifornii. Firma produkuje profesjonalny sprzęt jeździecki do jazdy klasycznej oraz western ridingu. Sukces wyrobów Professional's Choice wiąże się z najwyższą jakością oraz medycyną sportową - dzięki naciskowi kładzionemu na walory terapeutyczne oraz współpracy ze specjalistami w tej dziedzinie, produkty tej firmy uważane są za jedne z najlepszych na świecie.

Professional's Choice oferuje akcesoria jeździeckie zapobiegające kontuzjom koni oraz wspomagające ich rehabilitację. W skład asortymentu wchodzą: - ochraniacze - potniki - popręgi - napierśniki - akcesoria i produkty ortopedyczne dla jeźdźców. W 2002 r. firma uzyskała licencję od firmy Wrangler na produkcję akcesoriów jeździeckich pod marką Wrangler oraz Twenty X. W ofercie znajdują się derki, siatki oraz ochraniacze przeciw muchom, torby na sprzęt jeździecki. Do najbardziej znanych wyrobów firmy zaliczane są ochraniacze serii „Sports Medicine Boots" oraz potniki serii „Air-Ride".

W 1990 r. badania prowadzone równolegle na uniwersytetach Wisconsin i Oklahoma State dowiodły, że ochraniacze „SMB" najlepiej chronią nogi konia i pochłaniają wstrząsy ze wszystkich ochraniaczy dostępnych na rynku. Dzieje się tak dzięki redukcji o 26% obciążeń ścięgien i stawów oraz użyciu materiału „Ultra-Shock", który charakteryzuje się systemem PMM (Primary Movable Memory) działającym jak swoista pamięć, dzięki której ochraniacze powracają do pierwotnego kształtu po każdej jego zmianie. Wprowadzone do sprzedaży w 1999 r. potniki „Air-Ride" zrewolucjonizowały rynek poprzez swoją konstrukcję - zbudowane z tysięcy komórek powietrznych tworzą swego rodzaju poduszkę powietrzną pomiędzy siodłem a grzbietem konia, tym samym zapobiegając ewentualnym kontuzjom konia.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

OCHRANIACZE PROFCHOICE SMB VENTECH ELITE (komplet)

OCHRANIACZE PROFCHOICE SMB VENTECH ELITE (komplet)

VenTECH Elite SMB , to trzecia generacja znakomitych ochraniaczy na przednie nogi firmy Professional's Choice! Ochraniacze są wynikiem badań prowadzonych nad ochroną nóg koni sportowych.

Produkty powiązane