OWIJKI MAGNETYCZNE DLA KONIA TORPOL - MODEL NELSON MG - PONY (PRZEDNIE)

Nowy produkt

Owijki magnetyczne Torpol Nelson MG polecane są w profilaktyce, rehabilitacji i jako wspomaganie leczenia po urazach. Szczególnie zalecane koniom ze skłonnościami do opojów i obrzęków, po urazach ścięgien i stawów, narażonych na duży wysiłek. Rozmiar Pony.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

W magazynie

400,00 zł brutto

Więcej informacji

Polecane w profilaktyce, rehabilitacji i jako wspomaganie leczenia po urazach. Szczególnie zalecane koniom ze skłonnościami do opojów i obrzęków, po urazach ścięgien i stawów, narażonych na duży wysiłek. Anatomiczny kształt zapewnia optymalne dopasowanie ochraniaczy do pęcin konia. Magnesy, umiejscowione wzdłuż ścięgien, tworzą pole magnetyczne, które, rozszerzając naczynia krwionośne, przyspiesza regenerację tkanek po wysiłku oraz usuwanie toksyn. W naturalny sposób wyrównują deficyt energetyczny, co pozwala na szybsze uruchomienie procesów regeneracyjnych organizmu. Podszycie z dzianiny wełnianej Nelson zapewnia naturalną termoregulację oraz łagodny mikromasaż. Ułatwia utrzymanie stałej temperatury ciała. Umożliwia oddychanie organizmu przez skórę. Przyjmuje pot w ilości odpowiadającej 1/3 własnej masy. Nie przegrzewa i nie powoduje zapocenia organizmu. Praktyczne zastosowanie przez cały rok. Wygodne w użytkowaniu, szybkie do zakładania. Ochraniacze nie przesuwają się. Mocne rzepy utrzymują je na właściwym miejscu. 

Wzór zastrzeżony, podlega ochronie prawnej na terenie Unii Europejskiej; nr wzoru: 002708081-0002

INFORMACJE TECHNICZNE:
- materiał zewnętrzny: wysokiej jakości ortalion
- materiał wewnętrzny: podszycie wełniane Nelson
- magnesy: neodymowe biostymulatory magnetyczne NMB o mocy ok. 3650 gaus/szt., 8 sztuk,
- kolor: czarny, granatowy

Ilość: 2 szt.

Rozmiar: pony

Producent: Torpol

Termin realizacji zamówienia: od 7 do 14 dni


Właściwości produktów magnetycznych:
Wszystkie magnesy zastosowane w produktach Magnetic Field Therapy by Torpol® poprzez aktywację naturalnych sił organizmu pobudzają procesy regeneracyjne. Zwiększają metabolizm komórek, a działanie pola magnetycznego wspomaga dynamikę wymiany jonowej. Regulują krążenie krwi i poprawiają przemianę materii. Komórki organizmu zaopatrzone zostają w zwiększoną ilość tlenu, dzięki czemu toksyny wydalane są szybciej z organizmu. W efekcie przyspieszeniu ulegają procesy regeneracyjne i rekonwalescencja.
Produkty Magnetic Field Therapy by Torpol® mogą być z powodzeniem używane jako środek wspomagający w trakcie stosowania różnych metod terapii naturalnej (akupunktura, chiroterapia, masaż).

Badania:
Derki i ochraniacze Magnetic Field Therapy by Torpol® poddane zostały testom w klinice XL-vet we Wrocławiu. Badania przeprowadzono na koniach, u których stwierdzono bolesność grzbietu. Wszystkie zwierzęta wcześniej leczono farmakologicznie. Zarówno w trakcie rehabilitacji, jak i po jej zakończeniu, badanym koniom zakładano derki magnetyczne Magnetic Field Therapy by Torpol®. Leczone konie kontrolowano w oparciu o wiele kryteriów w 1, 4 i 6 miesiącu po zastosowaniu kuracji. Wyniki wskazują, iż derki Magnetic Field Therapy by Torpol® pozytywnie wpływają na proces leczenia oraz rehabilitację w zespołach bólowych mięśni grzbietu. Są doskonałe w leczeniu zwyrodnień u koni starszych, w znaczący sposób poprawiając ich witalność.

Więcej informacji o zastosowaniu terapii magnetycznej na stronie:

PRODUKTY MAGNETYCZNE DLA KONI

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

OWIJKI MAGNETYCZNE DLA KONIA TORPOL - MODEL NELSON MG - PONY (PRZEDNIE)

OWIJKI MAGNETYCZNE DLA KONIA TORPOL - MODEL NELSON MG - PONY (PRZEDNIE)

Owijki magnetyczne Torpol Nelson MG polecane są w profilaktyce, rehabilitacji i jako wspomaganie leczenia po urazach. Szczególnie zalecane koniom ze skłonnościami do opojów i obrzęków, po urazach ścięgien i stawów, narażonych na duży wysiłek. Rozmiar Pony.