PODKŁADKA (PAD) POD SIODŁO TORPOL RELUGAN Zobacz większe

PODKŁADKA (PAD) POD SIODŁO TORPOL RELUGAN

Nowy produkt

Podkładka pod siodło Torpol Relugan jest podszyta skórą owczą. Wykonana z pikowanego w łuskę, bardzo wytrzymałego drelichu, odpornego na przetarcia i utratę koloru.

Więcej szczegółów

399,00 zł brutto

Więcej informacji

Podszyta skórą owczą. Wykonana z pikowanego w łuskę, bardzo wytrzymałego drelichu, odpornego na przetarcia i utratę koloru.

Idealnie dopasowana do anatomicznych kształtów konia. Amortyzuje uderzenia oraz chroni grzbiet przed odbiciami i otarciami. Zastosowane podszycie zapewnia naturalną termoregulację oraz optymalne rozłożenie nacisku. Ułatwia utrzymanie stałej temperatury ciała. Umożliwia oddychanie organizmu przez skórę.
Szczególnie polecana dla koni narażonych na urazy grzbietu.

Kolor: czarny, granatowy.

Rozmiar: uniwersalny

Producent: Torpol Polska


Relugan to skóra owcza wyprawiana za pomocą garbników, nie zawierających szkodliwych związków chromu. Ma charakterystyczną ciepłożółtą barwę, puszysty i miły w dotyku włos. Tak wyprawiane skóry zyskały miano leczniczych/medycznych. Polecane są przez reumatologów i rehabilitantów w celu łagodzenia dolegliwości związanych z reumatyzmem oraz problemami ze stawami.

Właściwości skóry owczej:
lecznicze – wspomaga uśmierzanie bólu, neutralizuje cieki wodne
termoregulacyjne – posiada zdolność kurczenia i rozszerzania się, co zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, nie dopuszczając do zapocenia, ani do przemarznięcia
antybakteryjne i samoczyszczące - zawiera lanolinę, która, powlekając każdy włos, niszczy bakterie i roztocza, co sprawia, że łatwo ją utrzymać w czystości
ekologiczne – nie zawiera szkodliwych związków chromu.


O firmie.
Początki działalności firmy Torpol sięgają 1987 roku. W branży tekstylnej obecni są od 1994 roku. Firma Torpol to przede wszystkim profesjonalny, kompetentny zespół wspaniałych ludzi. Realizacji ich celów służy nowoczesna, doskonale wyposażona szwalnia, hafciarnia oraz zaplecze magazynowo - logistyczne.

Działalność firmy Torpol doceniła Kapituła Programu Polish Product przyznaniem tytułu Firma Roku 2008 i 2010. Te zaszczytne wyróżnienia otrzymali w kategorii najlepsza firma o polskim rodowodzie.

Rok 2010 przyniósł firmie kolejne wyróżnienie: statuetkę Polish Exclusive w kategorii ekskluzywna polska marka.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

PODKŁADKA (PAD) POD SIODŁO TORPOL RELUGAN

PODKŁADKA (PAD) POD SIODŁO TORPOL RELUGAN

Podkładka pod siodło Torpol Relugan jest podszyta skórą owczą. Wykonana z pikowanego w łuskę, bardzo wytrzymałego drelichu, odpornego na przetarcia i utratę koloru.