SIODŁO BEZTERLICOWE CHRIST IBERICA PLUS

2995

Nowy produkt

Siodło bezterlicowe model Iberica wykonane przez firmę Christ, jednego z najlepszych producentów wyrobów z futer medycznych w Europie. Rozmiar SH. Nr katalogowy: 6323 

Więcej szczegółów

Na zamówienie

1 890,01 zł brutto

Więcej informacji

Siodło bezterlicowe model Iberica wykonane przez firmę Christ, jednego z najlepszych producentów wyrobów z futer medycznych w Europie.

Kolor: 62 - czarny/naturalny.

Rozmiar: SH (dla Shetlanda)

Nr katalogowy: 6323 

Producent: Christlammfelle Niemcy

Jak dobrać odpowiedni rozmiar siodła bezterlicowego Christ?
Rozmiar siodła należy dobrać przede wszystkim do wielkości jeźdźca.
Panie do rozmiaru odzieży 8/10 (europejski 40/42) najlepiej pasują do rozmiaru PO, ale mogą również przyjąć rozmiar WB, jeśli mają dużego konia, co może sprawić, że rozmiar PO będzie wyglądał dziwnie na tych koniu.
Ale to kwestia czysto estetyczna. Dla kobiet w rozmiarze 10+ najwygodniejszy będzie rozmiar WB. Rozmiar WB zmieści się również na mniejszych koniach i kucykach. Mężczyźni powinni wybrać rozmiar WB, jeśli ich rozmiar to 40/42 lub więcej.

Ucisk znajduje się głównie w miejscu, w którym siedzisz i jest spowodowany przez kości miednicy. Podobnie jak jazda bez siodła, z tym wyjątkiem, że siodła z futer medycznych CHRIST chronią grzbiet konia poprzez poduszkę z jagnięcej skóry pod siodłem, kompozytową tapicerkę (wyściółka wewnątrz) i owczą skórę siedziska i razem równomiernie rozkładają nacisk na grzbiet konia.

Ponieważ siodła futrzane CHRIST nie mają sztywnego łęku, idealnie układają się na grzbiecie każdego konia. Każde z nich. Jest to szczególnie pomocne, jeśli dopasowujesz konia z kołyszącym się grzbietem lub koni o bardzo krótkim grzbiecie lub masz do czynienia z problemami z symetrią. Siodła futrzane CHRIST to świetna alternatywa i często jedyny sposób na ponowne dosiadanie tych koni.

Nie trzeba dopasowywać siodeł futrzanych, ponieważ używane są tylko miękkie i bardzo elastyczne materiały i nic nie utrudnia ani nie ogranicza ruchów konia, dlatego siodła CHRIST są odpowiednie dla wszystkich koni.

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE!

Przy zamówieniu należy wpłacić 30% zaliczki.

Firma Christlammfelle to jeden z najlepszych producentów wyrobów z futer medycznych w Europie. Ich wyroby można znaleźć w najlepszych sklepach Europy, Kanady, USA i Rosji. Skóry owcze wyprodukowane w celach medycznych znalazły zastosowanie w produkcji sprzętu jeździeckiego. Posiadają właściwości przeciwpotowe, przeciwodleżynowe i antyalergiczne. Długi włos zapewnia stały dostęp powietrza. Można je prać ręcznie w temp. 30 st. C w płynie do prania wełny. 

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

SIODŁO BEZTERLICOWE CHRIST IBERICA PLUS

SIODŁO BEZTERLICOWE CHRIST IBERICA PLUS

Siodło bezterlicowe model Iberica wykonane przez firmę Christ, jednego z najlepszych producentów wyrobów z futer medycznych w Europie. Rozmiar SH. Nr katalogowy: 6323