SZTYBLETY SKÓRZANE PBK TRZEWIKI SZNUROWANE - DAMSKIE

Nowy produkt

Sztyblety skórzane do jazdy konnej sznurowane z przodu oraz zapinane z tyłu na zamek błyskawiczny, wykonane z bardzo odpornej skóry bydlęcej, a wyłożone podszewką ze skóry naturalnej. Nr kat. S-100-SZ-ZA

Więcej szczegółów

280,00 zł brutto

Więcej informacji

Sztyblety skórzane do jazdy konnej sznurowane z przodu oraz zapinane z tyłu na zamek błyskawiczny, wykonane z bardzo odpornej skóry bydlęcej, a wyłożone podszewką ze skóry naturalnej. Nr kat. S-100-SZ-ZA

Model typowo damski.

Kolor podstawowy: czarny

Możliwe wykonanie w kolorze london (zdjęcie główne)

Rodzaj wykończenia wewnątrz: bez futra.
 

Rozmiar: od 36 - do 41.
 

Model sprawdzony na wymagającym rynku zachodniej Europy.

Czas realizacji zamówienia: od 2 do 7 dni.

Produkt polski.

SPOSÓB MIERZENIA OBUWIA:

Myślisz o nowych butach do jazdy konnej? Kup je u Nas! Nie pożałujesz! Sprzedajemy obuwie TYLKO polskich firm. Sprawdzone podczas codziennych jazd.
By nie stać się „ofiarą” źle dobranego obuwia a jego zakup zakończył się powodzeniem, proponujemy Państwu 3 elementarne zasady, które, naszym zdaniem, przydadzą się każdemu, niezależnie od wieku, płci, upodobań, oczekiwań przy wyborze obuwia. 
Zasada nr 1. Pozostań przy rozmiarze, który już zamawiałeś, jest pewny i sprawdzony w odniesieniu do znanej marki.
Zasada nr 2. Zmierz długość wkładki*
Zasada nr 3. Zmierz dokładnie długość stopy*
• na podłodze połóż kartkę papieru, postaw na niej gołą stopę (dobrze, jeśli pięta będzie opierać się o ścianę, a z podłożem tworzy będzie kąt prosty)
• obrysuj kształt
• to samo uczyń z drugą stopą
• dokonaj pomiaru w centymetrach obu stóp (zmierz długość w linii prostej, zaczynając od środka końca pięty do najdłuższego palca);
• sugeruj się zawsze pomiarem większej stopy
• do wymiaru dodaj 0,5-1 cm luzu by ustalić rozmiar buta należy na kartce A 4. Wielkość zapasu zależy od upodobań, wieku użytkownika, ale przede wszystkim tęgości jego stopy. Zatem np. pulchniejsze stopy wymagają większego zapasu.
*Otrzymany wynik długości wkładki (Zasada nr 2) lub długości stopy (Zasada nr 3) dopasuj do długości rozmiaru podanego w naszej tabeli – uwzględnia ona konkretny model.
O czym warto jeszcze pamiętać?
• nie mierz długości rano, wtedy noga jest wypoczęta, więc pomiar nie będzie precyzyjny; uczyń to za dnia (godziny popołudniowe lub wieczorne)
• przy zakupie obuwia podejmuj decyzję sam, gdyż to mają być Twoje buty; w razie problemów zawsze możesz zasięgnąć naszej porady
• jeśli okaże się, że zakupione obuwie jest niewłaściwie dobrane, zawsze możesz je wymienić.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

SZTYBLETY SKÓRZANE PBK TRZEWIKI SZNUROWANE - DAMSKIE

SZTYBLETY SKÓRZANE PBK TRZEWIKI SZNUROWANE - DAMSKIE

Sztyblety skórzane do jazdy konnej sznurowane z przodu oraz zapinane z tyłu na zamek błyskawiczny, wykonane z bardzo odpornej skóry bydlęcej, a wyłożone podszewką ze skóry naturalnej. Nr kat. S-100-SZ-ZA