EQUISTRO MEGA BASE JUNIOR - opakowanie 1000ml

2642

Nowy produkt

Preparat jest wieloskładnikowym koncentratem witaminowo-mineralnym uzupełniającym zapotrzebowanie zwierząt na makro- i mikroelementy oraz witaminy w okresach zwiększonego na nie zapotrzebowania (okres wzrostu i rozwoju, okres ciąży, zwiększony wysiłek mięśniowy, sytuacje stresowe).

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

W magazynie

466,00 zł brutto

Więcej informacji

Specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby zdrowego rozwoju aparatu mięśniowo-szkieletowego i ruchowego. Suplement mineralno-witaminowy wzbogacony niezbędnymi pierwiastkami śladowymi, opracowany w celu optymalnego uzupełniania źrebiąt od 4 tygodnia życia do odsadzenia i później. Dla źrebiąt ssących i młodych koni. Dostarcza cennych składników mineralnych (wapń, fosfor i magnez), pierwiastków śladowych (IPALIGO®) i witamin, aby zaspokoić zapotrzebowanie przed i po odsadzeniu, w okresie krytycznym dla zdrowego wzrostu i rozwoju.

Właściwości:
Preparat jest wieloskładnikowym koncentratem witaminowo-mineralnym uzupełniającym zapotrzebowanie zwierząt na makro- i mikroelementy oraz witaminy w okresach zwiększonego na nie zapotrzebowania (okres wzrostu i rozwoju, okres ciąży, zwiększony wysiłek mięśniowy, sytuacje stresowe). Zawarte w nim związki wywierają ogólny wpływ na organizm, ale przede wszystkim mają podstawowe znaczenie dla prawidłowego rozwoju zwierząt młodych i funkcjonowania układu nerwowego i metabolizmu mięśni szkieletowych. Zapewniają warunki do prawidłowego rozwoju kośćca i aparatu ruchu, utrzymania prawidłowej pobudliwości tkanki nerwowej i mięśniowej, wzmagają natężenie przemian anabolicznych w mięśniach szkieletowych, zwiększają witalność zwierząt i pozwalają na utrzymanie ich w dobrej kondycji.

Wskazania:
Koncentrat jest uzupełnieniem pełnowartościowej dawki pokarmowej i przeznaczony jest dla koni, a przede wszystkim dla źrebiąt i klaczy hodowlanych; może być także stosowany dla zwierząt osłabionych, w okresie rekonwalescencji i w sytuacjach stresowych. Koncentrat należy podawać doustnie przy pomocy dozownika pozwalającego na jego dawkowanie.

Postać: półpłynna

Opakowanie: pojemnik zawierający 1000 ml zaopatrzony w dozownik pozwalający na dopyszczkowe podawanie koncentratu.

Waga: 1.6 kg

Dawkowanie:

Źrebięta: 20 ml/ zwierzę/ dzień:

- od 4 do 8 tygodnia życia 2 x w ciągu tygodnia,

- od 8 do 12 tygodnia życia 3 x w ciągu tygodnia,

- od 12 tygodnia życia codziennie,

Klacze hodowlane: 20-40 ml/ zwierzę/dzień

Konie dorosłe (500 kg): 20-40 ml/ zwierzę/dzień

Konie ras średnich: 10-20 ml/ zwierzę/dzień

Pony, kuce: 5-10 ml/ zwierzę/dzień

Warunki przechowywania:
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Trwałość:
12 miesięcy od daty produkcji.

Zezwolenie:
NRWETfarm 4610/ op- 180 / 99

Wytwórca:
Pharmedica GmbH, D-48157 Münster, Niemcy

 

O firmie:
Equistro® to seria produktów obejmująca wysokiej klasy preparaty odżywcze i pielęgnacyjne stworzone z myślą o zapewnieniu koniom osiągnięcia optymalnych wyników w sporcie i hodowli.

Preparaty Equistro® bazują na najnowszych zdobyczach nauki z takich dziedzin  jak medycyna  weterynaryjna,  żywienie  zwierząt oraz technologia przetwórstwa i są przedmiotem ciągłego rozwoju oraz badań prowadzonych przez wiodących specjalistów w swoich dziedzinach.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

EQUISTRO MEGA BASE JUNIOR - opakowanie 1000ml

EQUISTRO MEGA BASE JUNIOR - opakowanie 1000ml

Preparat jest wieloskładnikowym koncentratem witaminowo-mineralnym uzupełniającym zapotrzebowanie zwierząt na makro- i mikroelementy oraz witaminy w okresach zwiększonego na nie zapotrzebowania (okres wzrostu i rozwoju, okres ciąży, zwiększony wysiłek mięśniowy, sytuacje stresowe).

Produkty powiązane