FARNAM TRI-TEC 14 FLY REPELENT - Srodek przeciw owadom przeznaczony dla koni - opakowanie 946ml Zobacz większe

FARNAM TRI-TEC 14 FLY REPELENT - opakowanie 946ml

2717

Nowy produkt

Repelent przeciwko muchom i innym owadom o szybkim i skutecznym działaniu. Chroni przeciwko owadami nawet do 14 dni. Tri-Tec 14™ zawiera filtr przeciwsłoneczny, a skład na bazie wody nie powoduje podrażnień skóry. Repelent zawiera pyretrynę i cypermetrynę. Pozostaje na sierści i skutecznie działa nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych (deszcz, duża wilgoć).

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

W magazynie

215,00 zł brutto

Więcej informacji

Repelent przeciwko muchom i innym owadom o szybkim i skutecznym działaniu.

- Chroni przeciwko owadami nawet do 14 dni.
- Tri-Tec 14™ zawiera filtr przeciwsłoneczny, a skład na bazie wody nie powoduje podrażnień skóry.
- Repelent zawiera pyretrynę i cypermetrynę.
- Pozostaje na sierści i skutecznie działa nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych (deszcz, duża wilgoć).
- Formuła na bazie wody nie powoduje podrażnień skóry
- Tri-Tec chroni przed muchami oraz innymi owadami.

W porównaniu do Endure, nie posiada formuły RepeLock.

Problem owadów w okresie letnim zawsze spędza właścicielom koni sen z powiek. Tri-Tec jest bezsprzecznie najlepiej sprzedającym się produktem.
Efektywność i wydajność to cechy, które wyróżniają Tri-Tec na rynku!

Tri-Tec jest jednym z nielicznych sprayów przeciwko owadom dla koni, który zawiera pyretrynę i cypermetrynę. Do chwili obecnej na polskim rynku można było zakupić preparaty z tymi substancjami przeznaczone jedynie dla psów. Sprawdzały się one znakomicie!

Pyretryna i cypermetryna to syntetyczne pyretroidy, czyli chemiczne związki działające zabójczo na organizmy niższe. Preparaty z pyretryną mają działanie odstraszająco-zabójcze na owady i pajęczaki (pchły, kleszcze, komary, meszki). Przy stężeniu 45% tylko 10 ml preparatu wystarcza do zabezpieczenia przed owadami dorosłego konia na 14 dni. Perytryna jest bezpieczna u koni powyżej 12 tygodnia życia.

Tri-Tec zawiera jeszcze dodatkowo cypermetrynę (młodsza "siostra" permetryny), która działa zarówno odstraszająco (z rewelacyjnymi skutkami), a w wyższych dawkach, również zabójczo (w tym m.in. na kleszcze). Aby osiągnąć ten efekt musi być podana dawka 8-10 mg substancji czynnej na kilogram masy ciała konia.

Tri-Tec jest nie tylko efektywny. Do głównych zalet zalicza się także jego wydajność.

Przy właściwym stosowaniu Tri-Tec działa skutecznie nawet do 10-14 dni po zaaplikowaniu!

Stosowanie:
Wstrząsnąć przed użyciem. Wyczyścić konia przed stosowaniem. Można stosować bezpośrednio za pomocą rozpylacza lub pośrednio, przez nasączenie produktem szmatki. Na głowę konia produkt należy zawsze nakładać za pomocą szmatki. Produkt rozpylać równocześnie ze szczotkowaniem pod włos. Czynność powtarzać początkowo co 5-7 dni, a następnie co 10-14 dni. Dodatkowo stosować po myciu konia lub po silnym deszczu.

Tylko do użytku zewnętrznego!

Opakowanie: kanister o pojemności 3,78 litra (galon)

Producent: Farnam USA

O firmie:
Firma Farnam powstała w 1946 r., w amerykańskim Phoenix (stan Arizona) i w ciągu prawie 65-letniego istnienia wyrosła na jedną z najbardziej znanych na świecie firm w branży wyrobów dla zwierząt.
Kategoria produktów dla koni zdobyła nawet taką popularność, że Farnam® został NUMEREM 1 na amerykańskim rynku.
W chwili obecnej produkty Farnam® są sprzedawane w ponad 50 krajach świata.
Farnam® jest partnerem najważniejszych organizacji sportowych i stowarzyszeń hodowców.
Wszystkie produkty marki Farnam są regularnie badane na obecność zakazanych substancji, i pewne jest to, że nie zawierają środków dopingujących.

Produkty firmy Farnam przeznaczone są zarówno dla koni rekreacyjnych, jak i sportowych. W ofercie znajdują się m.in.:
- repelenty
- suplementy paszowe
- środki do pielęgnacji nóg i kopyt
- środki do pielęgnacji sprzętu jeździeckiego
- wyroby pielęgnacyjne
- środki lecznicze

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

FARNAM TRI-TEC 14 FLY REPELENT - opakowanie 946ml

FARNAM TRI-TEC 14 FLY REPELENT - opakowanie 946ml

Repelent przeciwko muchom i innym owadom o szybkim i skutecznym działaniu. Chroni przeciwko owadami nawet do 14 dni. Tri-Tec 14™ zawiera filtr przeciwsłoneczny, a skład na bazie wody nie powoduje podrażnień skóry. Repelent zawiera pyretrynę i cypermetrynę. Pozostaje na sierści i skutecznie działa nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych (deszcz, duża wilgoć).